Fox TV’nin Yeni Dizisi Bana Sevmeyi Anlat

admin

FOX

27 Ağustos 2016

Fox TV’nin Yeni Dizisi Bana Sevmeyi Anlat

Fox TV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan ve iddialı bir yapım olduğu düşünülen Bana Sevmeyi Anlat dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ile yayınlanan dizinin reyting sonuçlarında da üst sıralarda yer aldığı söyleniyor.

Çekimlerine kısa bir süre önce başlanan dizinin kısa süre içerisinde elde ettiği başarı ve gördüğü ilginin ise uzun süre boyunca gündemden düşmeyeceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Haşmet Bey’in Karanlık Tarafı Ortaya Çıkacak

Dizinin Türkiye’deki çekimlerinin İstanbul’da devam edeceği ise gelen yeni haberler arasında yer alıyor. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin bir bölümünün Almanya’da geçiyor olması akıllarda dizinin Almanya’da çekileceği ile ilgili soru işaretleri bırakmıştı. Dizinin ana karakterlerinden olan Leyla’nın bebeği ile Almanya’da verdiği zorlu mücadele herkes tarafından büyük bir ilgi görmüştü.

Leyla’nın yolunun Alper ile tesadüf eseri kesişmesi ise onun zengin iş adamı olan Haşmet Bey ile evlenmesine engel olmayacaktır. Çocuğunun geleceği için Haşmet Bey ile evlendiği öğrenilen Leyla, Haşmet Bey’in karanlık yüzü ve tarafı ile çok yakın bir zamanda karşılaşacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz