Aşk ve Mavi 53. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

admin

Haberler

15 Şubat 2018

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

Aşk ve Mavi’nin yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Aşk ve Mavi’nin 53. Bölüm fragmanında ; Ali büyük bir yanlışın içine düşüyor. Mavi’nin kolyesini bulup yanlış anlayan Ali kolyeyi Mavi’ye geri veriyor. Kolyeyi geri verirken ” aşığının evinde unutmuşsun” dediğinde Mavi neye uğradığını şaşırıyor. Bu olanları hazmedemeyen Mavi sinir krizi geçiriyor. Odaya girip camı çerçeveyi indirirken ” Allah seni kahretsin Ali ” diyerek haykırıyor. Ali’nin böyle bir şeye inanması ve kendisini başka bir adamla aldattığını düşünmesi Mavi’yi kahrediyor. Bunun üzerine Mavi ” benim için artık bir hiçsin ve bundan sonra da böyle kalacaksın” dediğinde Ali arkasına bakmadan evi terk ediyor.

Ali yaşananları Annesi Refika’ya anlattığında Refika Hanım oğluna teselli vermeye çalışıyor. Hasibe ise artık yolun sonuna geliyor. Pembe’nin yaptıklarından iyice bunalan Hasibe evi terk ediyor. Bunun üzerine Pembe annesinin evi terk etmesinin ardından ” benim yanımda olmayanın hayatımda yeri de yoktur ” diyerek bağrışları duyuluyor.

Faysal ise Mavi ile buluşuyor. Bu buluşmada artık Göreçkilerin peşini bırakacağını söylüyor. Fakat Mavi’den vaz geçmeyeceğini de dile getiriyor. Bunun üzerine Mavi daha fazla yaşananlara katlanamayacağı için Ali ile buluşarak yüzüğü geri veriyor. Boşanmak istediğini söyleyen Mavi’nin ardından Ali ” bunu bize niye yaptın” diyerek hırsını dağlara taşlara bağırarak alıyor.

Aşk ve Mavi 53. bölümüyle 16 Şubat Cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz