Arka Sokaklar 469. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

admin

Kanal D

15 Şubat 2018

Arka Sokaklar 469. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

Arka Sokaklar’ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar’ın yayınlanan 469. Bölüm fragmanında ; Selin’i gizli görev için Suriye’ye gidince onu takip eden Mesut Komiserin başı derde giriyor. Selin’i kurtarmak için canını tehlikeye atan Mesut’un sınıra gidince ilk işi Selin’in izini sürmek oluyor. Selin ise çevresi teröristlerle sarılı bir alanda kalınca yakalanıyor. Selin’e eziyet eden teröristler amaçlarına ulaşamadan Mesut onun yerini tespit ediyor. Bir sürü teröristi koruduğu evde rehin tutulan Selin sonunda Mesut tarafından kurtarılıyor.

Rıza Baba ve ekibi ise sınırda mücadele veren Mesut ve Selin’i kurtarma operasyonu gerçekleştirmek istiyor. Fakat karakola gelen komiser iki polisin de kendi isteği ile gittikleri için şimdilik bir şey yapamayacaklarını söylüyor.

Mesut yaralı halde kurtardığı Selin ile araçla kaçmaya çalışırken teröristlerin tuzağına düşüyor. Yola döşenmiş mayınlardan son anda kurtulan Mesut bağırarak Selin’in yere yatması için uyarıyor. Tam bu anda çapraz ateşin arasında kalan Mesut ve Selin çok zor bir duruma düşüyor. Mesut her ne kadar mermiler arasında aracını sürerek kaçmaya çalışsa da teröristlerin eline düşüyor. Teröristler ellerini bağlayarak rehin tuttukları Mesut’a ”infaz saatini beklemesini ” söylüyor.

Rıza baba ise istihbarattan iki Türk polisinin ölüsünün ele geçirildiğini öğrenince; hemen harekete geçiyor. Ölüsü dahi olsa evlatlarımı onlara bırakmayacağım diyerek Rıza Baba da sınıra gidiyor.

Arka Sokaklar 469. Bölümüyle 16 Şubat Cuma günü saat 20 :00 ‘da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz