Aşk ve Mavi 57. Bölüm Fragmanı – 16 Mart Cuma

admin

Haberler

13 Mart 2018

Aşk ve Mavi 57. Bölüm Fragmanı – 16 Mart Cuma

Aşk ve Mavi’nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk ve Mavi’nin 57. Bölüm fragmanında; Pembe’nin açıkladığı gerçek herkesi şok ediyor. Pembe hastane kayıtlarını ele geçirince Cemal ve Servet’in yaptığı oyunu da öğreniyor. Bunun üzerine herkesi toplayıp gerçeği itiraf ediyor. Pembe ” Cemal ve Servet yengemin bebeğini çalmışlar ” dediğinden Mavi şok oluyor. Bunun üzerine Cemal’e ” hiç mi vicdanın yok ” diye isyan ediyor. Bunun üzerine Ali abisine ateş püskürüyor. İkili yumruk yumruğa kavga ediyor.

Mavi ise yaşananların acısını çıkarmak için Safiye ve Cemal’i polise şikayet etmek istiyor. Fakat Ali buna izin vermiyor. Eğer Cemal ve Safiye aynı anda hapse girerse annesi ve babasının üzüntüden hastalanacağını iddia ediyor. Bunun üzerine Mavi yaptıklarına göz mü yumacağım diyerek Ali ile kavga ediyor. Ali ve Mavi’nin bu olay yüzünden arası açılıyor. Pembe de şahit olduğu bu kavganın ardından çok mutlu oluyor. Faysal da Pembe’ye verdiği sözü tutuyor ve konağın anahtarını ona veriyor.

Diğer yandan Fatma’yı takip eden Cemal oğlunun kendisinden olduğunu kaynanası Hasibe’ye söyleyeceği yönünde tehdit ediyor. Bu tehdidi öğrenen Ali ise abisine böyle bir şey yaparsa her şeyin sarpa saracağını ve Hasibe’nin Fatma’ya büyük eziyetler yapacağını söylüyor. Bunun üzerine Fatma İstanbul’a kaçmak isterken oğlu aniden ortadan kayboluyor.

Aşk ve Mavi 57. Bölümüyle 16 Mart Cuma günü akşam saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz