Aşk ve Mavi Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Aşk ve Mavi Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Aşk ve Mavi dizisi ATV ekranlarında uzun süredir tanıtılan iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Rengarenk gibi diziler ile yeni sezonda iddialı bir duruş sergileyecek olan ATV'den ilginç bir dizi hamlesi daha geldi.

Başrollerde Emrah Yer Alacak

NTC Medya tarafından yapımcılığı üstlenen Aşk ve Mavi dizisi daha önce Kırgın Çiçekler ile büyük başarı elde eden NTC Medya'nın yoğun çalışmaları ile yayına hazırlanıyor. Aşk ve Mavi dizisinin sürpriz erkek başrol oyuncusunun ise Emrah olacağı açıklandı.

Rol aldığı önemli dizi ve film projeleri ile birlikte Türkiye'nin en sevilen seslerinden olma özelliğini de taşıyan Emrah'ın yeni bir dizide yer alacak olması ise şimdiden büyük bir merak uyandırmış durumda.

Kendi şarkılarını da dizide seslendireceği söylenen Emrah'ın Aşk ve Mavi dizisinde kimler ile birlikte rol alacağı şimdilik bilinmiyor. ATV ekranlarında yayınlanacak Aşk ve Mavi dizisinin Eylül ayında yayınlanacağı ve diğer oyuncuların da çok yakında açıklanacağı söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz