Behzat Ç. Hayranlarını Ümitlendiren Haber!

16 Ağustos 2016
Behzat Ç. Hayranlarını Ümitlendiren Haber!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Erdal Beşikçioğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Behzat Ç. senaristinin göndermiş olduğu bir tweet, dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Yayınlandığı günlerde sosyal medya üzerinde en fazla konuşulan dizilerden olan dizi ile ilgili Ekşi Sözlük platformunda ortaya çıkan bir iddia ve dizi senaristi Emrah Serbes'in attığı bir tweet, dizinin tekrar başlayabileceğini gündeme getirdi.

Tweet Büyük İlgi Gördü

Ekşi Sözlük'te açılan ‘Behzat Ç'nin yeni sezonda tekrar başlaması’ adlı başlık altında bir araya gelen dizinin hayranları Emrah Serbes'in bir fotoğrafını da paylaştılar. Başlık içerisinde konuşan kişiler Emrah Serbes'in Twitter platformunda ‘Görüşüyoruz olabilir.’ tweetini de paylaştılar.

Bir Ankara Polisiyesi sloganı ile uzun süre boyunca yayın hayatına devam eden Behzat Ç. adlı dizinin ilk bölümü 19 Eylül 2010 Pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanmıştı. İlk bölümünden itibaren büyük bir ilgi görmeye başlayan Behzat Ç.'nin ani bir karar ile yayından kaldırılması ise hayranları tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanmıştı.

Eğer söylentiler doğru çıkar ise yakın bir zaman içerisinde Behzat Ç. dizisini tekrar televizyon ekranlarında görmeye başlayabiliriz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz