Aşk Yeniden 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk Yeniden 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarının eğlenceli dizisi Aşk Yeniden yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Nilay Deniz gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide aynı zamanda Tamer Levent, Tülin Oral ve Lale Başar gibi tecrübeli oyuncular da yer alıyor. Dizinin 39. bölümünde ise yepyeni maceralar yaşanacak.

Aşk Yeniden dizisinin son bölümünde fırtınadan kurtulmayı başaran Şevket, ikinci bir fırtına daha yaşayarak Zeynep ve Fatih’in ayrılmalarının ardında yatan bütün sebepleri açık bir şekilde öğrenmiştir. Ertan ise bu gerçeğin artık büyük bir parçası olmuştur. Şevket tarafından öğrenilen olaylar ortalığın karışmasına sebep olur.

Mukaddes dışındaki herkes bu gerçekleri öğrenmiştir. Zeynep ve Fatih itirafları sonrasında huzurlu bir şekilde yaşayabileceklerini düşünürken, Şevket ikiliyi evinden uzaklaştırarak onlara yeni bir hayat kurmasını söyler.

İlk geceyi otelde geçirme kararı alan ikili, yeni hayatlarını nasıl kuracakları konusunda büyük sıkıntılar yaşamaya başlarlar. Fatih babası ile konuştuktan sonra Zeynep ile ayrılmak istediğini söyler. Şirketten ayrılmayı ve kendisine gelen yeni bir iş teklifini de değerlendirmek istediğini söyleyen Fatih hayallerine ulaşmak üzeredir.

Fatih ve Zeynep için başlayan bu yeni dönem onları büyük bir bilinmeze doğru sürüklemektedir. Aşk Yeniden dizisinin yeni bölümünü yarın akşam saat 20:00’de Fox TV’de izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz