Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. Bölümü Nefes Kesecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. Bölümü Nefes Kesecek

ATV ekranlarının reyting rekorları kırmayı başaran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ünlü oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile hız kesmeden devam ediyor. 20. bölümüne ait fragmanı yayınlanan dizide heyecan kaldığı yerden bu hafta yine Salı akşamı devam edecek.

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 26 Ocak Salı akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanı ise şimdiden sosyal medya sayfalarında en fazla paylaşılanlardan olmuş durumda.

Dizinin yayınlanan 19. bölümünde küçük yaşına rağmen yeraltı dünyasına girmek isteyen ve bu yolda en tepe noktasına doğru hızla ilerleyen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyecek olan bir karar alınmıştı. Bu karar sonucunda Meryem, Nazlı’nın bebeği ile ortada kalmıştı. Hızır ise bu kadar belanın içerisinde oğluna kavuşmanın sevinciyle biraz daha ferahlamıştı. Ancak gelen sürpriz haber Hızır’ın yıkılmasına sebep olur.

Olanlar karşısında dayanacak gücü kalmayan Meryem, yaşadığı problemlere karşı artık ayakta durmaya zorlanmaktadır. Sürekli gelen kötü haberler Meryem ile birlikte bütün aileyi etkisi altına alır ve derinden yaralamaya başlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz