Aşk Yeniden 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

1 Şubat 2016
Aşk Yeniden 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarının popüler dizisi Aşk Yeniden yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her bölümü ile reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran Aşk Yeniden dizisinin son bölümünde de birbirinden ilginç olaylar yaşanmıştı. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Tamer Levent, Sema Keçik ve Tülin Oral gibi isimlerin yer aldığı Aşk Yeniden dizisinin 40. bölüm fragmanı da izleyenler ile buluştu.

Zeynep ve Fatih’in ayrılıkları artık herkes tarafından bilinen bir gerçek olmuştur. Bu gerçeklerin bir diğer parçası ise Ertan’dır. Şevket’in de ayrılık olaylarını öğrenmesi ile birlikte olay hızlı bir şekilde herkesin arasında yayılmaya başlar. Fakat bir kişi hala bu olayları duymamıştır. Olayları duymayan kişi ise Mukaddes’dir.

Zeynep ve Fatih ayrılık olaylarından sonra artık daha huzurlu bir hayat yaşayacaklarını düşünürken olaylar tam tersi bir şekilde ilerlemeye başlar. Babası ile dertleşen Fatih artık Zeynep’ten ayrı kalmak istemediğini ve yeni bir hayat kurmak istediğini söyler. Fatih’in babasının ise bu olaylara tepkisi olumlu olacaktır. Fatih’e istediği bir işi ayarlar ve Zeynep ile tekrar birlikte olabilmesi için onlara yeni bir ev alır. Artık Fatih ve Zeynep için yeni bir dönem başlayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz