Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölümünde Heyecan Dorukta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölümünde Heyecan Dorukta

Salı akşamlarının favori dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyenler ile paylaşıldı. Ufak yaşına rağmen yeraltı dünyasına girmek isteyen ve yeraltı dünyasında hızlı bir yükseliş yaşayan Hızır Çakırbeyli’nin ve ailesinin hayatını anlatan dizinin 21. bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak.

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 21. yeni bölümü 2 Şubat Salı akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Ünal Kaplan’ın veliahtı olan Alparslan nihayet masaya oturur ve kan davasını çözmek için ilk adımları atmaya başlar. Yaptığı kurnazca planları ile hedef şaşırtan Alparslan artık daha fazla zarar görmemek için elinden geleni yapacaktır. Gözü intikam ateşi ile tamamen kararmış olan Alparslan, Sibiryalı’ya yaptığı plan ile intikama fazlasıyla yaklaşacaktır. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan Alparslan’ın aldığı kararların bir kısmı ise düşmanları ile birlikte sevdiklerinin de zarar görmesine yol açacaktır.

Hızır Çakırbeyli ve kadınları arasındaki anlaşmazlık ise sürmeye devam eder. Nazlı kartlarını oynadıktan sonra Hızır’a veda mektubunu teslim eder. Meryem ise boşanma kararında artık emindir. Hızır’ın ise bu olaylar karşısında artık kararını vermesi gereklidir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz