Aşk Yeniden Final Bölümünde Neler Oldu?

20 Haziran 2016
Aşk Yeniden Final Bölümünde Neler Oldu?

Aşk Yeniden, Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un başrollerinde yer aldığı romantik komedi dizisi olarak yayınlanıyordu. 2015 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlayan dizi reyting sıralamalarında birinci olarak ilk bölümleri ile televizyon dünyasına başarılı bir giriş yapmıştı. Dizinin bu başarısı ise ilk 5 bölüm boyunca devam etmişti.

Dün akşam yayınlanan 59. bölümü ile final yapan dizi ise izleyenlerin nefeslerini tutmasına yol açtı. Kısa bir süredir içinde bulundukları adadan çıkış yollarını aramaya başlayan dizinin kahramanları son bölümde umutlarını kaybetmeye başladılar.

Ünlü Oyuncudan Teşekkür Mesajı

Adanın şartlarına ayak uydurarak orada kendilerine yeni bir düzen kurmak isteyenler liderlik için Fatih'in karşısına rakibi olan Zeynep'i çıkartırlar. Ekip ise bu liderlik savaşlarından sonra bölünmeler yaşamaya başlar.

Adadaki liderlik savaşları sürerken bir diğer taraftan karaya oturmuş olan bir geminin tespit edilmesi herkesin adadan geriye dönebilme umutlarını tekrar yeşertir. Fatih ile yanındaki birkaç kişi adanın diğer kısımlarına geçebilmek için hazırlık yapmaya başlarlar. Fakat gelen misafirlerinin onları ölüme mi yoksa yeni bir hayata mı götüreceği artık tam olarak bilinmemektedir.

Dizinin final yapmasından sonra ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Instagram hesabı üzerinden tüm izleyenlere ve ekip arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirten bir gönderi paylaştı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz