Aşk Laftan Anlamaz 1. Bölümü Büyük İlgi Gördü

20 Haziran 2016
Aşk Laftan Anlamaz 1. Bölümü Büyük İlgi Gördü

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yaz projesi dizileri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu diziler arasında yer alan sezonluk Aşk Laftan Anlamaz dizisi de 1. bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin ilk bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı.

Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinin ilk bölümünde tekstil sektörünün lideri olan Sarsılmaz ailesinin veliahtı ulan Murat Sarsılmaz oldukça büyük bir ilgi gördü.

Reyting Sonuçları Olumlu

Hande Erçel'in canlandırdığı ‘Hayat’ adlı karakter ise dizinin ses getiren bir diğer başarılı karakteri oldu. Giresun'da doğmuş olan ve İstanbul'da iki kız arkadaşı ile birlikte yaşayan Hayat, birtakım tesadüfler sonrasında hayatının kesiştiği Murat ile garip bir aşk hikayesi yaşamaya başlıyor.

Bi Yapım'ın iddialı projeleri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin bu başarısının devam etmesi akabinde dizinin kış aylarında da Show TV ekranlarında yayınlanmasına sebep olabilir. Bir ayrılıp bir barışan aşıkların sıcak ve samimi hikayesi şimdiden büyük bir ilgi görmüş durumda.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz