Aşkları İle İçimizi Isıtan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Kalbimize Dokunan Hikayesi!

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2020

Aşkları İle İçimizi Isıtan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Kalbimize Dokunan Hikayesi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit “star” denince akla gelen ilk isimlerden ve ülkenin en popüler çifti. Ama onlar starlığı arka plana atıp oğulları Karan’la mutlu bir hayat yaşamayı seçti. İşte ünlü çiftin aşk hikayesi…

Burak Özçivit, 2005’te Best Model of Turkey seçilerek hayatımıza giren bir isim. Ama bunu çok az kişi biliyor. Çünkü yarışmadan kısa bir süre sonra oyunculuk yapmaya başlayan Özçivit o kadar başarılı oldu ki, mankenlik günlerini artık kimse hatırlamıyor!

Fahriye Evcen, Almanya’da doğup büyümüş ve o zamanlar sosyoloji okuyor. Türkiye’ye tatile geldiğinde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak gidince keşfedildi. Okulunu dondurup Türkiye’ye yerleşen Evcen, efsane dizi Yaprak Dökümü sayesinde inanılmaz bir çıkış yaptı ve hayatımızın ayrılmaz parçası oldu.

Farklı yollardan gelip oyunculuk tutkusunun peşinden giden ikiliyi buluşturan iş ise Çalıkuşu dizisi. O buluşmaya kadar neler olduğuna bir bakalım.

Kırılma Noktası Muhteşem Yüzyıl!

Burak Özçivit

Burak Özçivit, yarışmadan sonra mankenliği bir yana bırakıp oyunculukta ilerledi. Yarışmadan sonra oynadığı Musallat filmini neyse ki pek kimse hatırlamıyor! 2007’deki Zoraki Koca dizisinde dikkati üzerine çeken Özçivit, Muğla’da çekilen Baba Ocağı dizisiyle adı bilinen bir oyuncu oldu. Küçük Sırlar’da Merve Boluğur’la uyumları göz dolduran Özçivit’in Merve Boluğur’la aşk yaşadığı konuşuldu.

Burak Özçivit

Oyuncunun asıl çıkışı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Malkoçoğlu karakteri sayesinde oldu. Küçük Sırlar’la elde ettiği popülerliğin üzerine güzel işler yapması beklenen oyuncu birden ortadan kayboldu. “Yazık oldu” denilirken Malkoçoğlu karakteriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye başlayan Özçivit, kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. Bu dizinin ardından Çalıkuşu’nun efsane aşığı Kamuran’ı canlandırmaya talip olan Özçivit, kendisinin de dillere destan bir aşk yaşayacağından henüz haberdar değildi!

Bir Dargın Bir Barışık!

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen, Almanya’daki okulunu bırakıp oyunculuk tutkusunun peşinden gitmeye karar verince “ısınma turları” olarak küçük rollerde oynadı. Türkiye’ye geleli daha bir yıl geçmeden efsane dizi Yaprak Dökümü’nde rol kapması onun hayatını değiştirdi. Bu şansı iyi değerlendiren Evcen’in oyunculuğu izleyicilerin, set disiplini ise çalışma arkadaşlarının hala aklında.

Fahriye Evcen ve Özcan Deniz

O yıllarda Monica Bellucci benzetmesi yapılan Evcen’in peşinden koşan da çoktu elbette! Ama Evcen’in ismi Özcan Deniz’den başka kimseyle anılmadı. Özcan Deniz’le yıllar süren ilişkisinin ikisini de çok yıprattığı konuşuldu. Bu ilişkiden geriye gişe rekoru kıran Evim Sensin filmi kaldı. Evcen’in dizileri sürekli yayından kaldırılıyor ama filmleri rekorlar kırıyordu. Bu durum üzerine dizilere ara veren Evcen, Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümüne başladı. Ama Çalıkuşu’ndan reddedemeyeceği bir teklif alınca hem setlere döndü hem de hayatı değişti!

Aşklarının Önünde Kimse Duramadı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in set fotoğrafları yayınlanınca herkes ikilinin olağanüstü uyumunu konuşmaya başladı. O sırada Özcan Deniz’den yeni ayrılan Fahriye Evcen’in gönlü boştu. Ancak Burak Özçivit’in Ceylan Çapa’yla evliliğe doğru giden bir beraberliği vardı. Dizi ilerledikçe ikilinin uyumunun sadece iyi oyunculuktan kaynaklanmadığı konuşulmaya başlandı. Söylenenlere göre Ceylan Çapa ikilinin birbirine olan ilgisini sezdi ve kavgalar başladı.

Galada Gelen İlan-ı Aşk!

Aşk Sana Benzer galası

Ceylan Çapa ve Burak Özçivit ilişkisi sessiz sedasız bitti. Ardından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Bodrum’da film çekeceği ortaya çıkınca aşk dedikodularının ardı arkası kesilmedi. Hikayesini Burak Özçivit’in yazdığı film hakkında “Fahriye Evcen’i kaçırmamak için film çekti” esprileri yapılır oldu. Aşk dedikoduları hakkında daima sessiz kalan çift galada bombayı patlattı! Galaya el ele gelip ilan-ı aşk eden çift, film müziği için bir de klip çekerek hayranlarını coşturdu.

Üçüncü Viyana Kuşatması!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Hayranlarının çok yakıştırdığı ve bu ilişkiyle popülerlikleri tavan yapan çift, her gittikleri yerde izdihama yol açmaya başladı. Hayranlarının çiftin sadece iki gün kaldığı Viyana’daki otellerini bulup şehrin en ünlü meydanını bastıkları bile oldu! “Üçüncü Viyana Kuşatması” denerek dalga geçilen olayın ardından çift daha dikkatli olmaya başladı. Özçivit, bir röportajında kaskları takıp motorsikletle gezerek rahat ettiklerini anlattı.

“Fahriye’yle Hayatı Paylaşmaktan Güzel Ne Var!”

Fahriye Evcen Burak Özçivit düğün

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, dört yıllık birlikteliğin ardından 2017’nin yazında dünya evine girdi. Düğünde heyecanları yüzünden okunan çiftin o günden beri mutlulukları ve heyecanı artarak sürüyor. Özçivit, eşine olan aşkını “Kafanın ve ruhunun uyuştuğu biriyle hayatı paylaşmaktan güzel ne var. Keşke daha erken evlenseymişiz, işler yüzünden erteledik” diyerek anlatıyor. Eşine olan hayranlığını sık sık Instagram’dan paylaşan Evcen ise klasik bir Türk ailesi gibi yaşamaya çalıştıklarını söylüyor.

Büyük Aşkın Meyvesi: Karan

Çiftin geçen yıl Karan adında bir oğulları doğunca mutluluk ikiye katlandı! Karan’ı epey bir süre medyadan gizleyen çiftin çocuklarıyla ilk paylaşımı ise herkesi şok etti. Karan’ın babasına olan benzerliği ve tatlılığı neredeyse 4 milyon beğeni aldı.

Çift o günden beri çocuklarıyla olan mutluluklarını paylaşmaya devam ediyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Bizimkisi bir aşk hikayesi.. ? @burakozcivit

Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)'in paylaştığı bir gönderi ()

Her Koşulda Destekçiler!

Fahriye Evcen

Basının tavrı ise çift evlendikten sonra hızla değişti. Çift hakkında sürekli kavga ve kıskançlık haberi yazan medyanın ikilinin ailelerini birbirine düşürmeye çalıştığı bile oldu. Çıkan söylentileri her fırsatta yalanlayan çift yine de kurtulamadı. Fahriye Evcen’in doğum kilolarının gündeme gelmesi ve kavga ettikleri için eve bakıcı almadıkları haberleri Burak Özçivit’i çıldırttı. Eşinin bunları hak etmediğini söyleyerek onu koruyan Özçivit takdir topladı. Her şeye rağmen birbirlerine sarılarak hayata devam eden çiftin mutluluğuna bakar mısınız? Aile olmak ne güzel şey!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Mutluluk.. ????

Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mutlu çifte oğulları Karan’la huzurlu ve ferah bir hayat diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz