MasterChef’ten Yine Bilgi Sızdı! Bu Akşam Oyunu Kim Kazanacak?

Aleyna

TV8

27 Ekim 2020

MasterChef’ten Yine Bilgi Sızdı! Bu Akşam Oyunu Kim Kazanacak?

MasterChef stüdyosunda bir köstebek var! Çekimlerden sızan bilgi bu akşamki oyunun galibinin hangi takım olduğunu ortaya çıkardı.

Ekranların en sevilen yarışması MasterChef tüm hızıyla devam ediyor. Ekip programı her hafta başka bir yerde çekse de MasterChef’ten önemli bilgilerin dışarı sızmasına engel olamıyor!

Canlı Yayına Geçmeyi Bile Düşündüler!

Acun Ilıcalı

MasterChef stüdyosundan sürekli bilgi sızdırılması Acun Ilıcalı’yı oldukça kızdırdı. Acun Ilıcalı’nın buna engel olmak için programı canlı yayınla çekmeyi düşündüğü söyleniyor. Ancak programın yapısı gereği bu pek mümkün görünmüyor.

Son Bölümde Neler Oldu?

MasterChef yarışmacıları

Pazartesi günleri yayınlanan kaptanlık oyununu dün akşam Özgül kazandı. Yarışmacıların yaptığı kayseri yağlamasının tadına bakan şefler Özgül’ü seçti. Özgül mavi takım kaptanı olurken, Tanya’yı da kırmızı takımın başına getirdi. Yarışmacıların kayseri yağlaması pişirerek iştah açtıkları bölümde hamuru en çok havada çeviren isim Serhat oldu ve şef bıçağını kazandı.

Takımlar Ne Durumda?

MasterChef stüdyosu

Özgül, mavi takıma Barbaros, Esra, Uğur, Eray ve Ayyüce’yi seçti. Tanya ise kırmızı takım için Furkan, Serhat, Ebru, Emir ve Sefa’yı aldı.

Kaptanlar düellosunda ise Özgül ve Tanya karşı karşıya geldi. İzmir’in meşhur kurabiyesi bombayı yapan kaptanlardan kazanan isim bu kez Tanya oldu. Tanya düello avantajını kullanarak Sefa’yı mavi takıma yollayıp Barbaros’u kendi takımına transfer etti.

Bu Akşamın Galibi Kim?

Tanya

Sızan bilgiye göre Tanya düello avantajını akıllıca kullanmış gibi duruyor. Öğrendiği bilgileri Ekşi Sözlük’te paylaşan kişiye göre bu akşamki ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanacak. Bu hafta Çanakkale’de çekim yapılacağını söyleyen yazarın önceki haftalarda tutturduğu iddialarını bu linke tıklayarak görebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz