Asla Vazgeçmem Fragmanında Nur ve Yiğit Arasında Soğuk Rüzgarlar

4 Mayıs 2016
Asla Vazgeçmem Fragmanında Nur ve Yiğit Arasında Soğuk Rüzgarlar

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen Asla Vazgeçmem dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir ve Tugay Mercan gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin 49. yeni bölümü ise 5 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00'da Show TV ekranlarında olacak.

Dizinin yeni bölümünde Nur'un tekrardan mankenlik hayatına geri döneceğini enteresan bir şekilde öğrenen Yiğit öfkesinden çılgına dönmek üzeredir. Nur'un neden bu tür bir karar aldığını anlayamayan Yiğit, bu kararı kendisinden önce Fatih ile paylaşmış olmasına da sinirlenmiştir.

Yağmur'un eski erkek arkadaşı ile arası iyi olmayan Cahit, Yağmur'un eski sevgilisini polise teslim etmiştir. İşini başarmış olmanın gururunu yaşayan Cahit, Yağmur'un bu olayı unutmayacağının ve olayı kapatmayacağının da farkındadır.

Yiğit ile Nur arasındaki soğukluğun farkında olan İclal, kısa süre içerisinde Nur'un tekrar mankenlik hayatına devam edeceğini sürpriz bir şekilde öğrenir. Bu durumdan hoşlanmayan İclal, Nur için tuzaklar hazırlamaya başlar. Yiğit ise Nur'un tüm çabalarına karşılıksız kalarak onunla konuşmayı reddetmektedir. İclal'in katıldığı bir etkinlikte Nur'a düzenlediği tuzağa Yiğit'in de tanıklık etmesi herkesin arasının gerilmesine sebep olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz