Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırıyor

3 Mayıs 2016
Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırıyor

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Aksiyon dolu sahneler ile gündeme gelmeye devam eden dizinin 57. bölümüne ait olan tanıtım fragmanı yayınlandı. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Serdar Gökhan ve Serdar Deniz gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Reyting rekorları kırmaya devam dizinin yeni bölümünde sürpriz bir ayrılık olacak. Çarşamba günü izleyenleri ile buluşacak olan dizide Noyan’ın büyük destekçisi ve yol arkadaşı olan Ulu Bilge adlı karakter öldürülecek.

Heyecanın bir an olsun eksik olmayacağı yeni bölümde Noyan, planları ile Kayı obasının üzerine doğru ilerlemeye devam edecek. Ulu Bilge’nin ölümü ise obada büyük bir ses getirecek. Paniğe kapılan oba halkı bu ölüm olayının ardında kimin olduğunu araştırmak için uğraşacaklar. Yayınlanan fragmanda sadece Ulu Bilge’nin öldürüldüğü ve yere yığıldığı sahnesinin yer alması ise dizinin şu an sosyal medyada tartışılmasına yol açmış durumda.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz