Aslı Enver Yeni Dizi ile Ekranlara Dönüyor

Aslı Enver Yeni Dizi ile Ekranlara Dönüyor

Samimi bir mahalle ortamında geçen, büyük bir aşkın ve dostlukların işlendiği ‘Mutlu Ol Yeter’ dizisi oyuncu kadrosu ile büyük beğeni topluyor. Senaryo ekibinde Türkiye’nin yetenekli karikatüristlerinden Yiğit Özgür’ün de yer aldığı Mutlu Ol Yeter dizisi ATV ekranlarında tüm Türkiye’yi ekranlarına başına toplamayı başarıyor. Dizinin başrollerini Ali Atay, Öner Erkan, Ertan Saban ve Aslı Enver paylaşıyor. Pazar akşamlarınız artık Mutlu Ol Yeter dizisi ile ATV ekranlarında daha da renkleniyor.

Günümüzde pek rastlanmayan eski dönemlerdeki sıcak bir mahalle ortamını yaratabilmek için gerçek bir mahalle ortamında çekimleri sürdürülen Mutlu Ol Yeter dizisi İstanbul’un adı bilinmeyen bir istasyon semtinde geçiyor. Bu semtte aşk, komşuluk ilişkileri, dostluk kısacası her insanın kendinden bir parça bulabileceği bir hikaye işleniyor.

Mutlu Ol Yeter Dizisinin Kadrosu

Dizinin birbirinden renkli karakterlerini canlandıran diğer isimler ise şöyle; Ali Atay, Öner Erkan, Yılmaz Gruda, Erkan Üçüncü, Metin Büktel, Bülent Seyran, Bedia Begovska, Fırat Albyram, Seda Türkmen ve dahası ATV ekranlarında Mutlu Ol Yeter dizisinde.

Eğlenceli dizinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, Mutlu Ol Yeter’in yönetmenliğini ise Kerem Çakıroğlu üstleniyor. Senaryo ekibi ise Yiğit Özgür’ün birbirinden farklı fikirleri ile şekilleniyor. Dizinin Yiğit Özgür sayesinde oldukça kaliteli bir espiri anlayışı bulunuyor.

Aslı Enver’i uzun bir aradan sonra bu dizi ile televizyon ekranlarında görmeye başlayacak olan izleyicileri ve hayranları ise bu durumdan oldukça memnun gözüküyorlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz