Arka Sokaklar Setinde Eğlenceli Olaylar

Arka Sokaklar Setinde Eğlenceli Olaylar

Milyonları ekran başına toplayan Arka Sokaklar dizisinin ünlü oyuncusu Berk Oktay, dizi çekimleri sırasında başlarına eğlenceli ve ilginç olayların geldiğini belirtti. Çekimler sırasında yaşanan olayları gerçek zannederek müdahale etmeye çalışan polislerin bile olduğunu söyleyen Oktay, ‘Başarı odaklı bir insanım’ dedi.

Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri kanalı MBC4 için yayınladığı programı Turki Ekstra’ya konuk olan Berk Oktay kendisine yöneltilen soruları cevapsız bırakmadı. Daha önce Tatlı Bela Fadime dizisinin çekimlerinde de fazlasıyla eğlendiğini söyleyen Berk Oktay, Arka Sokaklar dizisi çekimlerinde daha ilginç olayların yaşandığından bahsetti.

Polisler Olayları Gerçek Zannedebiliyor

Bir kovalama sahnesinde gerçek bir polisin Berk Oktay’ı gerçek hırsız zannederek üzerine atlayarak kelepçelemesinden bahseden Oktay, ‘Durumu uzun bir süre izah etmeye çalıştık. Aksiyon ve hareket dolu bir dizi olduğu için sürekli bir kovalama sahnesi çekiliyor. Bir bölümde yine bir suçluyu kovalarken arabanın el frenini çekerek yolu kapatmamız gerekiyordu. Tam bu sırada arkadaşımız aracı durdurması gereken yerde hızlanarak üzerimize geldi. Kendisi fren ile gazın yerini heyecandan karıştırmış.’ dedi.

Stresli ve yoğun geçen hayatını da anlatan Oktay, ‘Egolarımız ile başa çıkmamız gereken bir iş yapıyoruz. Hayatımızdaki insanların da aynı sektörde yer alması bazen arkadaşlık ilişkilerini olumsuz şekilde etkileyebiliyor. Fakat ben başarı odaklı ve egolarından arınmış bir insanım’ açıklamasını yaptı. Arka Sokaklar dizisinin de heyecan dolu bölümlerinin yolda olduğunu sözlerine ekledi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz