ATV’nin Yeni Dizisi Rengarenk Ne Zaman Başlıyor?

admin

Haberler

3 Haziran 2016

ATV’nin Yeni Dizisi Rengarenk Ne Zaman Başlıyor?

Yaz döneminin gelmesi ile birlikte yeni dizi projeleri de ortaya çıkmaya başlıyor. Büyük bir heyecan ile beklenmekte olan Rengarenk dizisi de yaz aylarında yeni başlayacak olan diziler arasında yer alıyor. ATV ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Rengarenk dizisinin çekimlerine resmi olarak başlandığını duyuruldu.

NTC Medya tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturacak. Dizinin senaryosu ise Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek tarafından kaleme alınacak.

Nothing Hill Filminin Uyarlaması Olacak

Rengarenk adlı dizide son yıllarda moda haline gelen yabancı filmlerden senaryo uyarlaması yöntemi kullanılacak. Julia Roberts ve Hugh Grant'ın yer aldığı ‘Nothing Hill’ adlı filmdeki senaryonun bir kısmı bu diziye uyarlanacak ve romantik komedi türünde izleyenler ile paylaşılacak.

Ünlü filmin konusu yayın evi sahibi olan Spike'ın dükkanında otururken içeriye dünyaca ünlü bir oyuncu girmesi ile aralarında başlayan gizli aşk konu alınıyor. Ancak bu aşk bir tarafın ünlü bir oyuncu olması diğer tarafın ise sadece bir kitapçı olması yüzünden birtakım engellerin ortaya çıkmasına yol açar.

Rengarenk dizisinde romantik komedi türünde uyarlanacak olan bu senaryo oldukça büyük bir ilgi görecek gibi gözüküyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz