Kertenkele 68. Bölümde Baba Kadir Zor Durumda

admin

Haberler

3 Haziran 2016

Kertenkele 68. Bölümde Baba Kadir Zor Durumda

Kertenkele dizisinin 68. bölüm fragmanı yine heyecan dolu sahneler ile ekranlara geldi. Kertenkele'nin heyecan dolu bölümünde Baba Kadir'in zor anlar yaşayacağının sinyalleri verildi.

Kendisini aklayacak olan kayıtları Akıncı'dan yardım alarak Baba Kadir'in elinden almayı başaran Kertenkele, bu kez kayıtların hiç beklenmeyen bir kişinin eline geçmesine yol açar ve işler daha da fazla karışır.

Diğer yandan Kertenkele Zehra'dan zor anlar yaşamak üzeredir. Zehra'nın dilinin adeta tutulmuş olması tüm malikane halkının Zehra'yı iyileştirmek için seferber olmasına sebep olur. Gizem ise Hicabi'nin kardeşi olan Büşra'nın gözüne girmek istemektedir.

Her denemesi büyük bir hüsran ile sonuçlanan Büşra ise Hicabi'nin bile fark etmediği bir tehlike ile karşılaşmak üzeredir. Kara Kemal, Melis'e karşı duyduğu büyük aşkını kanıtlayabilmek için artık her şeyi yapmayı göze almıştır. Melis'in ise Kemal'e karşı gösterdiği tavırlarında herhangi bir değişiklik yoktur.

Kemal bu tavırlardan rahatsız olduğu için Melis'i yaptıklarına pişman edecek bir hamle yapmaya karar verir. Kertenkele ise kendisini aklayacak olan kayıtlara ulaşırken ölüm ile yüzleşecek kadar kötü olayların içerisinde kendisini bulacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz