Avlu 5. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Perşembe

admin

Star TV

23 Nisan 2018

Avlu 5. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Perşembe

Daha yayın hayatına başlamadan yöneltilen eleştirilerle gündeme oturan ve bölümlerinin kalitesiyle her geçen gün bu yerini perçinleyen ‘Avlu’nun 5. Bölüm fragmanı yayınlandı.

‘Avlu’nun önceki bölümünde müebbet kararının ardından Deniz’in tüm umudu tükenmiş ve kendini karanlık bir girdabın içinde bulmuştuAzra ise, yıllardır damarlarında kirli bir zehir gibi dolaşan öfkeyi dindirebilmek için uzun zamandır ertelediği bir görüşmeyi yapmaya karar vermişti. Kudret de hapishanenin duvarlarının ardından aldığı haberler neticesinde her zamankinden daha tehlikeli ve ölümcül bir yapıya bürünmüştü.

26. bölüm fragmanında ise Deniz’in aklında hala yalnızca Ecem vardır ve onu korumak için yapabileceği bir şey olmadığından kendini kaybetmek üzeredir. Azra, savcıyla gerçekleştirdiği görüşmede Kudret’i suçlar ve planlarından bahseder. Buna rağmen savcı, Azra hakkında soruşturma açmak zorunda olduğunu belirtir. Kudret’le yüzleşen Deniz, Azra’yı hücreden kurtarmak için bir planı olduğunu söylediğinde ise beklemediği bir saldırıyla karşılaşır.

‘Avlu’ dizisi yine heyecan dolu bir bölümle 26 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz