Bizim Hikaye 31. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Perşembe

admin

FOX

23 Nisan 2018

Bizim Hikaye 31. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Perşembe

‘Shameless’ adlı Britanya yapımının uyarlaması olan Fox TV yapımı ‘Bizim Hikaye’nin 31. Bölüm  Fragmanı yayınlandı ve izleyiciler için yine hem eğlenceli hem de aksiyonlu bir bölümün habercisi oldu.

Dizinin önceki bölümünde Barış’la görüşemeyi başaramayan Filiz, onu oldukça merak etmiş ve Tülay’dan yardım istemişti. Barış’ı arama çalışmaları sürerken onun evine giden Tufan yine eli boş dönmüş, sonuçta tek çare hastaneyi aramak kalmıştı. Hastaneyi aradığında kazadan haberdar olan Filiz yaşadığı şokla bayılmış ve Barış’ın yaşayıp yaşayamayacağı endişesi tüm benliğini sarmıştı.

 ‘Bizim Hikaye’nin 31. bölüm fragmanı yine aile için sıkıntılı bir sabahla başlar. Evin kapısını açan Filiz, polisler eşliğinde gelen avukatla karşılaşır ve tahliye emrini öğrenir. Bu durumun babasından kaynaklandığını öğrenen Barış onunla karşı karşıya gelir ancak babası bu kararından vazgeçmez. Filiz ve kardeşleri evi boşaltırken Barış daha fazla direnemez ve eğer Elibol Ailesi’ni rahat bırakırsa ne isterse yapacağını söyler. Tam bu sırada sahalarda görmek istediğimiz hareketlerden biri gerçekleşir ve Fikri ilk kez çocuklarına babalık yapmak için harekete geçer.

Dram, aksiyon ve komedinin başarıyla harmanlandığı ‘Bizim Hikaye’ 31. Bölümüyle 26 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz