Babamın Günahları 3. Bölüm Fragmanı – 24 Ocak Çarşamba

admin

Star TV

23 Ocak 2018

Babamın Günahları 3. Bölüm Fragmanı – 24 Ocak Çarşamba

‘Babamın Günahları’ 2. bölümde yaşanan heyecanlı dakikaların ardından 3. bölümde de hikayesinin gerçekliğiyle izleyiciyi peşinden sürüklemeye devam ediyor. Güçlü senaryosu, duygu yüklü ve aksiyon dolu sahneleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen dizinin 3. bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Babamın Günahları dizisi 3. Bölüm fragmanı’nda Ferruh’un elinden kaçan Ozan hem polisler hem de Ferruh’un adamları tarafından aranır. Peki Ozan peşindeki adamları atlatıp kendini aklayabilecek mi? Kızı Zeyno’nun doğum gününde yanında olabilecek mi? Son dönemlerin iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları’ izleyenlerden tam not almaya devam edecek gibi görünüyor.

2. Bölümde izleyiciye hem duygusal hem de aksiyon dolu dakikalar yaşatan Babamın Günahları dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 2. bölümünde kızıyla vakit geçirerek onu tanımaya çalışan Ozan’ın hayatında her şey yolunda gitmeye başlar. Ancak eski aşkı Yeşim’le tekrar eskisi gibi yakınlaşabilmişken başının yine belaya girmesiyle işler tersine döner. Ferruh tarafından tuzağa düşürülen Ozan, Zümrüt’ü öldürmekle suçlanır.

Dizinin 3. bölümünde Ferruh’un elinden kaçmayı başaran Ozan, bu kez hem polisler hem de Ferruh’un adamları tarafından aranmaya başlanır. Ferruh, Zümrüt’ün getirdiği deniz kızı’nın içerisinde bir kamera düzeneği olduğunu fark edince, Zeynel’i arayıp kamerayı almadan Ozan’ı öldürmemelerini emreder. Ozan ormanda kaçmaya devam ederken Murat ve Zeynel’e yakalanır. Kamerayı isteyen bu ikilinin elinden de kaçmayı başararak civardaki bir köy evine saklanır. Olayları yavaş yavaş hatırlamaya başlayan Ozan, parçaları birleştirerek kameranın nerede olabileceğini bulur. Öldürülmeden önce Zümrüt antikacıya gitmiş ve kamerayı sırt çantasına koymuştur. Ancak Zümrüt’ün sırt çantasını daha sonra Alpay almıştır. Şimdi Ozan hem Alpay’ı bulmak için hem de kızı Zeyno’nun doğum gününe yetişebilmek için büyük bir mücadele verecektir.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz