Bahtiyar Ölmez 12. Bölüm Fragmanı 3 Şubat Cumartesi

admin

Haberler

2 Şubat 2018

Bahtiyar Ölmez 12. Bölüm Fragmanı 3 Şubat Cumartesi

ATV’nin sevilen ve her bölümü merakla beklenen dizisi ‘Bahtiyar Ölmez’ yine heyecanlı bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Bu hafta yeni gelişmeler yaşanacak ve izleyici yine ekrana kilitlenecek. 12. Bölümde yaşanacak bazı yanlış anlaşılmalar tansiyonu yükseltecek gibi görünüyor.

 Heyecanı ve aksiyonu bol Bahtiyar Ölmez’in önceki bölümünde yaşanan gelişmeler izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Bahtiyar Şinasinin vurulmasıyla birlikte deliye döner. Bu işin peşini bırakmaz ve Şinasiyi vuran tetikçiyi bulur. Zor durumda kalan Tetikçi Bahtiyar’a Aytekin’in ismini verir. Bahtiyar Şinasi’nin öcünü almak için Aytekin’in peşine düşer. Yaşanan bazı gelişmeler Bahtiyar’ın Aytekin’den intikam almasına engel olur. Bahtiyar’ın Aytekin’in peşine düşmemesi Aytekin’i başka arayışlara iter. Araştırdığı şeylerden bulduğu ise Bahtiyar’ın gerçek kimliğidir ve onun peşine düşer. Fuat’ın ise herşeyi tersine çevirecek başka planları vardır.

Bahtiyar Ölmez 12. Bölüm fragmanı oldukça ses getirdi. Bahtiyar herşeyden bir haber kendisini bir anda hapiste bulur. Aylin’in babasının ölümünden Bahtiyar’ı sorumlu tutması ve ‘senin herşey’in yalanmış’ sözleri Bahtiyarı şaşkına çevirir. Aylin babasının katili olarak bildiği Bahtiyar’dan nefret etmeye başlar. Aylin’in Bahtiyar’dan uzaklaşması Fuat’ın işine gelir ve bu fırsatı hiç kaçırmadan Aylin’le yakınlaşmaya çalışır. Bir yandan da işini garantiye almak için içerideki adamına  Bahtiyar’ı öldürmesi için talimat verir. Hapis ortamına tamamen yabancı olan Bahtiyar her an ölümle burun burunadır. Anıl ve Memdur Fuat’tan kaçma telaşındadır çünkü babalarının ölümüyle birlikte artık onları koruyacak kimse kalmamıştır. Ancak bu kaçışları çok uzun sürmez. Fuat onları yakalayarak öldürmek için bazı planlar yapar. Bir yandan Bahtiyar’a ilk cezasını kesen Rıfat Çakar, Bahtiyar’ı ailesiyle sınamaya karar verir. Bahtiyar hapiste yaşam savaşı verirken, dışarıda ailesini öldürmek isteyenlere nasıl engel olabilecek?

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz