Kalbimdeki Deniz 55. Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Cumartesi

admin

FOX

2 Şubat 2018

Kalbimdeki Deniz 55. Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Cumartesi

Kalbimdeki Deniz’in heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz’in ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında ; Mustafa yüzünden kaza geçiren Yosef’in durumu çok kritiktir. Ambulansta daha da fenalaşan Yosef yıllardır tedavi olmadığı için kalbi iyice zayıflamış. Bu kazanın etkisiyle Yosef’in kalbi daha fazla dayanmıyor ve yaşam mücadelesini kaybediyor. Yosef’in ani ölümünün ardından herkesin üzerine büyük bir mutsuzluk çöküyor. Yosef’in mezarını ziyaret etmeye gittiklerinde göz yaşları sel oluyor. Mustafa kendisi yüzünden kaza geçirip ölen Yosef ‘in ardından ne yapacağını bilmiyor. Bu pişmanlık duygusu ile nasıl baş edeceğini bilmeyen Mustafa, kendine zarar vermeye çalışıyor.

Diğer yandan Ece’ye olan duygularını mektupta dile getiren Mustafa, mektubu Ece’ye verince gerçekler ortaya çıkıyor. Mektubu okuyan Ece, öğrendiklerinden dolayı çok mutlu oluyor. Mustafa ve Ece’nin birlikte geçirdiği anlar ekrana geliyor. Şimdi Yosef’in ölümü yüzünden Ece ile arasındaki ilişki de zarar görecek diye korkan Mustafa bir çare aramaya başlıyor.

Deniz ise İzak'ın kaçırdığı Ece'yi kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Hem bebeğini hem de sevdiklerini kaybeden Hülya, yaşananlardan dolayı hesap sormak için harekete geçiyor.

Kalbimdeki Deniz 55. Bölümüyle 3 Şubat Cumartesi akşamı saat 20:00 ‘de Fox Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz