Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı 17 Şubat Cumartesi

admin

Haberler

17 Şubat 2018

Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı 17 Şubat Cumartesi

ATV’nin başarılı aksiyon ve komedi dizisi Bahtiyar Ölmez’in yeni bölümünde sular yine durulmuyor. Bahtiyar bir yanlış anlaşılmadan dolayı hapse düşerken tekrar parmak izi vererek dışarı çıkmayı başarıyor. Ancak gizli bir düşmanı olduğunu öğrenen Bahtiyar, bu kez yeni tehdite karşı ailesini korumakla yükümlüdür. Caner’in dondurucu ölüm oyunu sürerken kurbanlarının kurtulabilmeleri için zaman daralmaktadır. Rıfat Çakar’ın eline düşen Anıl, bir rüya gördüğünü düşünmektedir. Ancak bu rüya ona, gerçek Rıfat’ın yaşadığına dair önemli bir kanıt verecektir. Geçmiş bölümdeki soruların yanıtlarıyla birlikte daha pek çok gelişmenin yaşandığı Bahtiyar Ölmez’in 14. bölümü 17 Şubat Cumartesi günü saat 20:00’de ATV’de.

Önceki bölümde Ailesine saldıran kişinin kimliğini tespit edemeyen Bahtiyar, daha ne olduğunu anlayamadan kendisini baş düşmanı Fuat’la nezarethane de buluverir. Yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için yeniden parmak izi veren Bahtiyar, özgür kalır ancak bu kez de kimliği gizli bir düşmanla karşı karşıyadır.

Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren izleyiciyi etkisi altına almayı başardı. Bu haftaki bölümde, Şinasi ve Nuran, Caner’in ruh hastası oyununun hedefi halindedir ve yaşamları saniyelere bağlıdır. Bahtiyar, Anıl ve Memduh’la ikiliyi kurtarmak için zamanla yarışmaktadır. Aylin ihanet fotoğrafının peşine düşüp onu almayı beklerken, Fuat da hain planlar yapmaktadır. İnfaz anında onu gören Aylin ve Ömer’in bulunmasını isteyen Fuat bu konuyla ilgili adamlarına talimat verir. Öte yandan oldukça çarpıcı bir gelişme yaşanır ve Aylin, Fuat’ın evine gider. Bahtiyar’a bir darbe de Şinasi’den gelir çünkü o da tıpkı Aylin gibi Fuat’ı ziyaret etmektedir. Bahtiyar’ın küçük oğlu da evden Aylin’i değil Çağla’yı göndereceğini söyleyerek evdeki zaten karışık olan ortamı daha da karıştırır.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz