Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Fragmanı – 17 Şubat Cumartesi

admin

FOX

17 Şubat 2018

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm Fragmanı – 17 Şubat Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 57. bölüm fragmanı ekranlara düştü. Ece, yaşananlar karşısında artık iyice çökmüştür, öfke patlamalarına bir yenisi daha eklenir. Bu seferki diğerlerinden daha şok edicidir. Ece, hen başta kendisinin ardından herkesin kötü olduğunu haykırır. Ailenin yaşadıkları çöküşe neden olmuştur. Deniz, Ece'nin bu hali karşısında kendini suçlar. Böylece evdeki dengeler bir kez daha alt üst eder. Ece'nin öfke patlaması aynı zamanda Deniz ve Mirat'ın da hatalarıyla yüzleşmesine sebep olur. Mirat, oğlu Yusuf'un peşine düşer. Deniz içinse tek bir amaç vardır; kızını bu durumdan çıkartmak.
Mirat ve Deniz, bütün olumsuzlukları atlattıklarını düşünürken bu sefer de aşkları ve çocukları arasında kalır. İzak'ın polisten kaçtığını öğrenen Hülya'nın hedefi de gerçeklerin açığa çıkmasını önlemektir. Mirat, Izak'ı bulma derdindedir. Mirat, Izak'tan kendilerine yaşattıklarını intikamını mı almak istemektedir? Figen de Ece'nin yokluğunda Yusuf'u teselliederek ona yakınlaşmaya çalışır.Deniz, Ece il ilgili sorunları çözebilecek mi? Figen'in hamlesi işe yarayacak mı? Hülya, gerçeklerin açığa çıkmasını engelleyebilecek mi? 
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/sXtxd8G2M9Q” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz