Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı 17 Mart Cumartesi

admin

Haberler

16 Mart 2018

Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı 17 Mart Cumartesi

ATV'nin severek izlenen eğlenceli dizisi Bahtiyar Ölmez 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez'in aksiyon ve eğlence yüklü 17. bölümünün ardından 18. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm fragmanı yine aksiyon ve komedi unsurlarıyla bezeli sahnelerle izleyiciyi etkilemeyi başardı. Bahtiyar Ölmez'in bu haftaki bölümünde; Anıl kendini hastane'de buluyor ve bir rüya görüyor. Gördüğü rüya onu bambaşka diyarlara götürüyor. Rıfat yaptığı tehlikeli planı uygulamaya koyuyor ve Bahtiyar'ın başını belaya sokuyor. Aksiyon ve komedi dozu yüksek Bahtiyar Ölmez, yeni bölümü ile 17 Mart Cumartesi günü Saat 20:00'de ATV ekranlarında.

Bahtiyar Ölmez'in geçen haftaki bölümünde; Bahtiyar, Fuat'ın kendisinden yapmasını istediği görevi yerine getirerek kardeşi Nisan'ı kurtarmayı başlamıştı. Ancak öte yandan Aytekin'i öldürmediği konusunda Aylin'i bir türlü ikna edemez. Aylin yine Bahtiyar'ın peşine düşer ve intikam almaktan vazgeçmez. Bahtiyar kaçmaktan vazgeçer ve Aylin'e gerçek katilin kim olduğunu göstererek kendi suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışır. Öte yandan Rıfat, Bahtiyar'la karşılaşmak için sabırsızlanmaktadır.

Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanında yer alan aksiyon ve komedi sahneleri, izleyenleri meraklandırmayı başardı. Bahtiyar'la birlikte yaptıkları plan işlemeyince Anıl kendini hastanede bulur. Hastanede gördüğü rüya ise onu farklı dünyalara götürür. Handan ve Çağla ile aynı evde olmaktan hoşnut olmayan Aylin, onları evden göndermek için Bahtiyarla birlikte bir taktik planlar. Ancak taktikleri beklenmedik sonuçlara sebep olur. Geri dönüş planını uygulayan Rıfat; Anıl, Memduh ve Bahtiyarı birbirine düşürür. Rıfat'ın tehlikeli planı Memduh ve Anıl'ı uyuşturucu işine bulaştırır. Bahtiyar ise bunu öğrendiğinde sakin kalamayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz