İstanbullu Gelin 41. Bölüm Fragmanı 16 Mart Cuma

admin

Star TV

15 Mart 2018

İstanbullu Gelin 41. Bölüm Fragmanı 16 Mart Cuma

Star TV'nin sevilen dizilerinden biri olan ‘İstanbullu Gelin’ yine heyecanlı bir bölümle daha ekranlara geliyor. Sabırsızlıkla beklenen İstanbullu Gelin 41. Bölüm Fragmanı yayın tarihine çok az bir zaman kala yayınlandı. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde duygu dolu sahneler yaşanıyor. İstanbullu Gelin 41. Bölüm fragmanını izleyenler gözyaşlarına hakim olamıyor. Heyecan dozu yüksek bir bölümle daha ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin yeni bölümüyle 16 Mart Cuma Günü Saat 20:00'de Star TV'de

İstanbullu Gelin dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümünde; Murat ve Bade'nin kimseyi dinlemeyerek yaptıkları sürpriz yıldırım nikahı, konaktakiler üzerinde şok etkisi yaratıyor. Esma'nın kabul edemediği bu nikah için söylediği sözler, kendisine daha sert bir şekilde dönüyor. Murat Esma'ya iyi örnek olmadığını söyleyerek Garip'le olan ilişkisine verdiği tepkiyi dile getiriyor. Süreyya'nın hamile olduğunu öğrenen Emir ise annesinin yerini alacağı düşüncesiyle Süreyya'yı üzecek sözler söylüyor.

İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanı, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Bu haftaki bölümde Garip'in yere yığıldığı sahne izleyenler üzerinde büyük etki yaratıyor. Kalp krizi geçiren Garip hemen hastaneye kaldırılıyor. Adem annesiyle ilgili öğrendiği sırlarla yıkılıyor ve toparlanması vakit alacağa benziyor. Esma ile Garip'in arasındaki ilişkinin boyutunu sorgulayan Süreyya ve Faruk, Esma'nın takındığı tavırla neye uğradığını şaşırıyor. Akif ve Senem nikaha artık hazırdır. Süreyya, Senem için bekarlığa veda partisi hazırlıyor. Ancak veda partisi düşündüğü gibi geçmiyor. Fikret ve İpek arasındaki ilişki Erhan'ın gelmesiyle birlikte bir krize dönüşüyor.

 

 

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz