Barış Arduç da “Netflix” Alemine Adımını Atıyor! İşte, Hayranlarının Yayınlanma Tarihini İple Çektiği Dizi: “Kod Adı: Kulüp”

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Barış Arduç da “Netflix” Alemine Adımını Atıyor! İşte, Hayranlarının Yayınlanma Tarihini İple Çektiği Dizi: “Kod Adı: Kulüp”

Çağatay Ulusoy, Beren Saat, Mehmet Günsür, Kubilay Aka ve Melisa Şenolsun gibi oyuncular Netflix Türkiye dizilerinde rol alan isimler arasında. Şimdi ise Netflix yapımı bir başka Türk dizisinin daha hayatımıza girmesine çok az zaman kaldı. Başrolünde yakışıklılığı ile dikkat çeken Barış Arduç’un oynadığı dizi yayınlanmak için geri sayıma başladı.

kod adı kulüp dizisi

“Kod Adı: Kulüp” Dizisi Sağlam Bir Kadroya Sahip

Dizinin çekimlerinin pandemi dönemi dolayısıyla aksadığı ve önümüzdeki ocak ayında başlayacağı tahmin ediliyor. Dizinin senaryosu ise Necati Şahin, Rana Denizer, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük gibi güçlü kalemlerin ortaklığı ile çıkacak. Barış Arduç ve Gökçe Bahadır gibi oyuncular kadar senarist ve yönetmen açısından da usta isimlerin bulunduğu dizinin uzun ömürlü olacağı ve beğeni toplayacağı ise şimdiden yapılan tahminler arasında.

Dönem Dizisi Sevenlere Müjde!

Netflix Türkiye yapımı bu beklenen dizimiz; 1955 yılının İstanbul’unu anlatıyor. Eski bir mahkum olan ve dönemin en ünlü gece kulübünde çalışan Matilda ile hapisten çıkana kadar annesinin varlığından haberi olmayan kızı Raşel’in hikayesini izleyeceğiz. Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet ise Matilda’nın peşinde olan bir karakter. Matilda’nın cesur patronu Orhan, bir yandan Matilda’yı İsmet’ten korumaya çalışacak bir yandan da gece kulübündeki dengeyi yerli yerinde tutmaya çalışır. Müşterileri için cennet, çalışan kişiler için ise tam bir cehennem olan bu gece kulübü, Matilda’nın gelişiyle bambaşka bir yer olacaktır.

kod adı kulüp oyuncuları

Dizinin Kadrosuna Sürpriz İsimler Dahil Olabilir

fırat tanış kod adı kulüp

Dizinin bilinen kadrosunda şimdilik başrolde; Barış Arduç (Belalı Fıstık İsmet), Gökçe Bahadır ( Matilda) ve Salih Bademci ( Patron Orhan) bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre ise Fırat Tanış da dizinin kadrosuna dahil olan isimlerden biri. Fırat Tanış dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ile “İstanbullu Gelin” dizisinde de beraber çalışmıştı. Netflix Türkiye, daha önce fantastik yapımlara ağırlık vermişti. Denenmemiş olan ve diğer yapımlardan farklı gözüken bu dönem dizisini biz de sabırsızlıkla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz