Zamanda Yolculuk Yapmaya Hazır Mısınız? Gülşen’in Yıllar Geçtikçe Tamamen Değişen Tarzı Sizi Hayrete Düşürecek!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Zamanda Yolculuk Yapmaya Hazır Mısınız? Gülşen’in Yıllar Geçtikçe Tamamen Değişen Tarzı Sizi Hayrete Düşürecek!

Gülşen, Türk pop müziğinin en sevilen ve en başarılı isimlerinden biri. Onu ilk kez “Be Adam” şarkısındaki pijamalı halleriyle tanımıştık. O zamanlar henüz 20 yaşında olan Gülşen, Türk pop müziğinin kraliçelerinden biri olmak için ilk adımını işte bu haliyle atmıştı.

gülşen be adam

Henüz 21 Yaşında İlk Evliliğini Yaptı

Gülşen, 1996 yılında çok iyi bir çıkış yakalamış ve yavaş yavaş tanınmaya başlamıştı. Bir yıl sonra gece kulübü işletmecisi olan Murat Varol ile evlendi ve müziğe bir süre ara verdi.

gülşen murat varol

1998 yılında müziğe geri dönüş yapan Gülşen, “Erkeksen” albümüyle fazlaca ses getirmişti. “Gözü Karalım”, “Yiğidim”, “Delisin” şarkıları birden her yerde çalmaya başlamış ve herkesin diline dolanmıştı.

Milenyum Çağının Gelmesiyle Herkes Gibi Gülşen de Değişmeye Başladı

2000 yılında aldatılması sonucunda Murat Varol’dan boşanan Gülşen, şiddet gördüğünü haberlerini yalanladı ve “O beni değil asıl ben onu dövdüm. Çünkü karatede kara kuşak sahibiyim.” sözlerini söylemişti. Murat Varol’un ismi Gülşen’le olan evliliğinden sonra Deniz Akkaya dahil birçok ünlü mankenle anılmıştı. O günlerde ayrılığın ve ihanetin acısını “İhanet” şarkısına çektiği kliple anlatmıştı. O yıl çıkardığı albümde Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz sebebiyle sadece tek bir şarkıya klip çekebilmişti. Gülşen’in saç renginde yaptığı değişiklik ve makyaj tarzına baktığımızda yavaş yavaş tarzının değişmeye başladığını görebiliyoruz.

gülşen ihanet

2000’li yılların ortalarına doğru en çok hatırladığımız haline yavaş yavaş evrilmeye başlayan Gülşen, o yıllarda “Yurtta Aşk Cihanda Aşk” albümündeki hepimizin bildiği “Of Of” şarkısıyla ortalığı kasıp kavurmuştu.

gülşen of of

2010’lu Yıllarda Değişim Hızlanıyor

Saç rengini ve kaş şeklini tamamen değiştiren, dudaklarına ve yanaklarına dolgu yaptıran Gülşen; 2010’lu yıllarda pop müziğin kraliçesi unvanına layık görülmeye başlandı. 2012’de Ozan Çolakoğlu’nun albümü için seslendirdiği “Seyre Dursun Aşk” şarkısıyla artık tamamen zirveye oturmuştu.

blank

Herkesi Şok Eden Değişim ise 2014 Yılında

Gülşen’in 2014’te çıkardığı “Irgalamaz Beni” parçası, internette en çok aratılan şarkı olmuştu. 2015 yılında gelen “Bangır Bangır” ise tam bir devrim olmuş ve Gülşen’in tüm dünyada tanınmasını sağlamıştı. Gülşen, artık sadece tarzı ile değil, müziği ve danslarıyla da içindeki star ışığını kanıtlıyordu.

gülşen bangır bangır

Gülşen’in yıllar içindeki değişimini anlatan harika bir illüstrasyon videosunu da aşağıya bırakıyoruz:

Artık Mutlu Bir Ailesi Var

2016 yılında Ozan Çolakoğlu ile evlenen Gülşen, o sıralar zaten hamileydi. Çok geçmeden de oğulları Azur Benan Çolakoğlu’nu kucaklarına aldılar.

blank

Gülşen ve Edis Nirvana’da

Gülşen’i en son gördüğümüz yer ise Edis’le beraber düet yaptığı “Nirvana” şarkısına çektikleri klip. Listelerde kısa zamanda üst sıralarda yer alan Nirvana’nın klibinde, Edis ve Gülşen’in uyumunu görüyoruz. Gülşen ise sapsarı saçları, doğal kaşları ve 44 yaşında olduğunu asla belli etmeyen mükemmel vücudu ile karşımıza çıkıyor.

blank

Ünlü şarkıcının yaptırdığı estetikler ve giyim tarzı sayesinde yıllar geçtikçe tamamen değişen görüntüsünü inceledik. Gülşen’in bu değişimi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Hüseyin cskn 7 Kasım 2020

Bravo Gülşen..
Bir müzisyen yorumu ile eserleri ve besteleri üreten oldu.Tüketen değil..
Kendisine ve ailesine sağlıklı mutlu ömürler diliyorum..🌷🌹

Yorum Yaz