Barış Arduç Kiralık Aşk Dizisinden Ayrıldı mı?

admin

Haberler

23 Ocak 2016

Barış Arduç Kiralık Aşk Dizisinden Ayrıldı mı?

Cuma akşamlarının en fazla izlenen dizilerinden olan gençlik dizisi Kiralık Aşk’ın dün yayınlanan bölümünde ilginç bir durum yaşandı. Uzun süredir hasta olan Barış Arduç dizinin yeni bölümünde yer almadı. Barış Arduç olmadan geçen bir bölüm sonrasında sosyal medyada Barış Arduç ile ilgili paylaşımlar başladı.

İzleyenleri ufak bir hayal kırıklığına uğratan bu gelişme, Barış Arduç’un zatürre olmasından dolayı yaşandı. Uzun süredir hasta olan ünlü oyuncu 3 hafta boyunca set ve dizi çekimlerinden uzak kalacağı için dizi ekibi Barış Arduç için yeni bir yöntem buldu.

Flashback Görüntüler ile Dizide Yer Alacak

3 hafta boyunca dizide yer alamayacak olan Barış Arduç, önümüzdeki bölümlerde flashback (geriye dönüş) şeklinde dizide yer alacak. Yapımcı Haktan Pak, bu konu ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye’de ilk kez bu tür bir yöntem deneyeceklerini ve böylelikle ünlü oyuncuyu hayranları ile buluşturabileceklerini söyledi.

Dizide Ömer karakterini canlandıran ünlü oyuncu Barış Arduç hakkında yapım şirketinden de bir açıklama geldi. Yapım şirketi yaptığı açıklama ile ‘Değerli oyuncularımızdan Barış Arduç için uzun süren bir gribal enfeksiyon hastalığı sonrasında başlangıç seviyesinde zatürre teşhisi konulmuştu. Doktorlar şu an Barış Arduç’un iyileşmesi için çalışmalarını sürdürüyorlar.’ dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz