Paramparça Yeni Bölümü ile Nefesleri Kesecek!

admin

Star TV

24 Ocak 2016

Paramparça Yeni Bölümü ile Nefesleri Kesecek!

Geçtiğimiz günlerde uzun bir süre boyunca gündemi Nurgül Yeşilçay’ın ayrılacağı haberleri ile sarsan dizide karar verildi. Paramparça dizisinin başrolleri arasında yer alan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay diziden ayrıldığını resmi olarak açıkladı. Yeşilçay’ın ayrılmasından sonra yoluna devam edecek olan dizide artık biraz daha farklı gelişmeler yaşanacak.

Yayınlandığı her hafta reyting sıralamalarında liderliği yakalayan Paramparça dizisinin yeni bölüm fragmanı ise izleyenleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile. Dizinin takipçilerinin büyük bir sabırsızlık ile beklediği Paramparça 50. bölüm fragmanı yeni bölümde izleyeceğimiz gelişmeler hakkında ufak tefek ipuçları veriyor.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın yer aldığı dizide aynı zamanda Nursel Köse, Leyla Tanlar, Cemal Hünal, Tolga Tekin, Civan Cinova ve Aslıhan Kapanşahin gibi isimler de yer alıyor. Paramparça’nın yeni bölümü 25 Ocak Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Heyecanın ve entrikaların eksik olmadığı Paramparça dizisinin 50. bölümünde nefesler kesilecek. Cihan ile birlikte Londra’ya giden Dilara, bebeğinin son kararını almak için kendisini hazır hissetmeye başlar. Bebeğini doğurmak ile doğurmamak arasında olan Dilara artık anne olmak için düşünmeye başlamıştır.

Dilara’yı yalnız bırakmayan Cihan ise Dilara’ya tuhaf bir itiraf yapacaktır. Dilara’yı kaybetmek istemediğini söyleyen Cihan, Dilara’nın aklını karıştırmak istemektedir. Harun ile Dilara arasında da soruna yol açacak olan bu itiraflar olayların farklı gelişmesine sebep olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz