Beni Affet Dizisinden Bir Ayrılık Haberi Daha

admin

Star TV

7 Eylül 2016

Beni Affet Dizisinden Bir Ayrılık Haberi Daha

Günlük diziler furyası son dönemde Türk televizyonlarında büyük bir moda haline gelmiş durumda. Bu dizilerin son temsilcilerinden olan Beni Affet dizisinde ise her gün yeni bir ayrılık haberi gündeme geliyor. Temmuz ayında sezon finali yapan ve Eylül ayında yeni sezonu başlayacak olan dizi ile ilgili sürekli olarak yeni ayrılık haberleri geliyor.

Eylül karakterini canlandırmakta olan Gamze İgdiroğlu’nun ayrılmasından sonra Kemal karakterini canlandıran Mert Altınışık’ın diziden ayrılması ile ortalık birbirine girmişti. Bu haberlerden sonra yayın saatinin de değişeceği açıklanan dizinin gidişatı ile ilgili birtakım soru işaretleri mevcuttu.

Eylül Ayının 2. Haftası Yeni Sezon Başlıyor

Dün akşam saatlerinde ise dizi ile ilgili bir ayrılık haberi daha ortaya çıktı. Tunç adlı karakterin geçtiğimiz sene ölmesinden sonra geriye sadece Kemal ve Cüneyt kalmıştı. Bu sezon ise Kemal karakterinin dizide yer almayacağı, Kemal ile birlikte Ferman adlı karakterin de dizide yer almayacağı açıklandı.

Ayrılıklardan sonra Kozan ailesinde kalan yetişkin tek kişi artık Cüneyt karakteri oldu. Dizinin yeni kadrosu ile yayınlayacağı yeni sezon bölümleri 15:30 saatlerinde Eylül ayının 2. haftasında ekranlarda yer alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz