Gülümse Yeter 8. Bölümünde Ortalık Karışıyor

admin

Haberler

7 Eylül 2016

Gülümse Yeter 8. Bölümünde Ortalık Karışıyor

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Gülümse Yeter, son bölümü ile yine reyting rekorları kırmayı ve izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Yasemin’in Sarp’a karşı olan duygularını itiraf etmesi, Gül ile Kemal’in arasının açılması aynı zamanda Sarp ve Gül’ün tekrar bir araya gelmesine sebep oluyor.

Birlikte yürürken aniden sokak ortasında Sarp’ı öpen Yasemin, duygularının artık açık bir şekilde gözükmesini istemektedir. Bu olaydan sonra neye uğradığını şaşıran Sarp ise duygularını anlamakta zorlanmaya başlar. Yasemin ve Gül arasında kalan Sarp için artık yalnız kalma ve duygularını sorgulama zamanıdır.

Sarp’ı tekrar çalışması için ikna etmeyi başaran Cem ise bu durumu fırsata çevirerek Yasemin’e yapacağı büyük sürpriz ile sevgisini tekrar kazanmaya çalışır. Seçil’in de tekrar ortaya çıkması ile Gül hastanede büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Kemal’in kendisini affettirebilmek için denediği girişimler Gül’ün yaşadıklarını daha da zor bir hale sokmaya başlar.

Ayten’in grevinden sonra ev işleri Nermin’in üzerine kalmıştır. Söz konusu grevin faturasu ise Hasan Efendi’ye kesilmiştir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz