Berrak Tüzünataç’ın 15 Yıl Önce Sunuculuk Yaptığı Görüntülere Çok Şaşıracaksınız! Oyuncunun İnanılmaz Değişimi…

Aleyna

Haberler

14 Kasım 2020

Berrak Tüzünataç’ın 15 Yıl Önce Sunuculuk Yaptığı Görüntülere Çok Şaşıracaksınız! Oyuncunun İnanılmaz Değişimi…

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın muhabirlerle yaşadığı sorunlar malum. Ama o da kariyerine muhabir olarak başladı! Hatta bir dönem haber de sundu. İşte o görüntüler ve oyuncunun şaşırtan değişimi…

Berrak Tüzünataç

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç herhalde oyuncular arasında magazin basını ve muhabirlerle en çok derdi olanlardan biridir. Tüzünataç’ın yıllar önce karıştığı balkon ve şezlong skandallarından tutun da Twitter’dan tartışmaya kadar varan bu gerilimli ilişki herkesin malumu.

Berrak Tüzünataç'ın attığı tweet

Daha ilginç olan şey ise Tüzünataç’ın da aslında bir muhabir olması! Oyunculuğun kapıları da ona bu şekilde açıldı.

Gazetecilikle Açılan Kapı!

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç annesinin isteği üzerine İstanbul Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirdi ancak hiçbir zaman eğitimini aldığı alana yönelmedi. Onun yerine televizyonculuğa başlayan Tüzünataç’a oyunculuk kapısını açan da bu oldu. Televizyon muhabirliğinden BKM’nin oyunculuk atölyesine geçiş yapan Tüzünataç, yıllar içinde Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birine dönüştü.

Önce “Ünlü” Oldu Sonra da Oyuncu

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, işletme okuduğu dönemde ekonomi muhabiri olmak için CNN Türk’e başvurdu. Ancak İngilizcesi iyi olduğu için Afiş programına yönlendirildi. Bu programda stajyer olan Tüzünataç, yabancı isimlerle röportaj yapmaya başladı. Örneğin, ünlü yönetmen Oliver Stone, “Büyük İskender” filmini çektikten sonra Türkiye’ye geldiğinde onu ağırlayan ekibin bir üyesi de Tüzünataç’tı! Tüzünataç, ünlü yönetmenle röportaj yapma şansı da buldu.

Berrak Tüzünataç

Ancak bu dönemde Berrak Tüzünataç’ı hiç kimse ekranda görmedi. Kendi deyimiyle “hep kameranın yanında” duran oyuncu röportaj yapmak için iki kez de Cannes’a gitti. Bir haftanın neredeyse tamamını röportajlara hazırlanmak için geçirecek kadar da işini seviyordu!

Güzellik Değil Emek!

Berrak Tüzünataç’ın kamera karşısına geçişi ise 2005 yılında Number One TV’nin haber spikerliğine geçişiyle oldu. Ünlü oyuncunun tatlılığına ve çocuksu hallerine bakar mısınız? Şu an izlediğimiz “vahşi” ve başına buyruk insanla hiç alakası yok!

Berrak Tüzünataç, kısa sürede Number One TV’den BKM’nin oyunculuk atölyesine transfer oldu. O dönemlerde “Güzelliğimle değil emeğimle var olduğumu anlatmak zorunda kaldım” diyen Tüzünataç, Organize İşler’de ilk rolünü yine “güzel kadın” kontenjanından oynadı.

Berrak Tüzünataç

Ancak yıllar içinde yeteneğiyle kendini ispat etmeyi başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz