Ayça Çağla Altunkaya’dan Dikkat Çeken Sosyal Medya Hamlesi! Profilinde Artık Acun Ilıcalı da Var!

Aleyna

Haberler

14 Kasım 2020

Ayça Çağla Altunkaya’dan Dikkat Çeken Sosyal Medya Hamlesi! Profilinde Artık Acun Ilıcalı da Var!

Acun Ilıcalı’nın genç ve “gizemli” sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın her hareketi mercek altına alınıyor. Bugün de Altunkaya’nın Instagram profil fotoğrafıyla ilgili şaşırtan bir değişiklik ortaya çıktı!

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ve genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, 2019’un yaz aylarından beri ilişki yaşıyor. Önceleri sadece bir dedikodu olan bu ilişki doğrulanınca özellikle Acun Ilıcalı eleştiri oklarının hedefi oldu. Çünkü çiftin arasında tam 30 yaş vardı! Ancak mutlu çift tüm eleştirileri göz ardı etti ve ilişkilerini korumak için birbirlerine daha sıkı sarıldı. Birlikte neredeyse hiç görüntü vermeyen çift bu durum için küçük istisnalar yaratmaya başladı!

Sosyal Medyada Yoklar!

Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya

Ayça Çağla Altunkaya hakkında fazla şey bilinmiyor. Yalovalı bir basketbolcu olduğu ve hemşirelik bölümünü bitirdiği haricinde bilinen -daha doğrusu dikkat çeken- tek şey Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ile olan benzerliği!

Ancak Ayça Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı’nın aksine sosyal medya hesaplarını kapalı tutuyor ve oldukça “gizemli” bir imaj sergiliyor. Bu yüzden ilişkilerinin aslında ne kadar iyi gittiğini de Acun Ilıcalı’nın Survivor’ın finalinde sevgilisi için ettiği özel teşekkürden ve Banu Ilıcalı’nın yanında oturmasından anlamıştık.

Acun Ilıcalı'nın attığı story

Acun Ilıcalı, zaman zaman Instagram’da da sevgilisine özel olarak teşekkür etmeyi ihmal etmiyor. Belli ki çift aralarında bir sosyal medya kuralı koydu ve küçük istisnalar dışında kurala uymaya özen gösteriyorlar.

Durum Değişmeye Başladı

Bu kadar “gizemli” bir durum olunca Ayça Çağla Altunkaya’nın yaptığı en ufak hareket bile takip edilir oldu ve ilişkileri hakkında tahmin yürütülmeye başlandı. Bugün çiftin sosyal medyadaki suskunluğu son buldu! Ayça Çağla Altunkaya, Instagram’daki profil fotoğrafını Acun Ilıcalı’yla çektirdiği bir fotoğrafla değiştirdi.

Ayça Çağla Altunkaya

Bu hamle anında fark edildi ve sosyal medya kullanıcılarının “Yeni bir Şeyma Subaşı mı geliyor” yorumlarına neden oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz