Berrak Tüzünataç’ın Yeni Sevgilisi Rol Arkadaşı Çıktı

admin

Haberler

12 Ocak 2016

Berrak Tüzünataç’ın Yeni Sevgilisi Rol Arkadaşı Çıktı

Ünlü ve güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’ın yeni rol almaya başladığı TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Filinta adlı dizide aşk yaşanmaya başlandı. Birlikte rol arkadaşlığı yaptıkları Birkan Sokullu ile büyük bir aşk yaşadığı bilinen Berrak Tüzünataç, aşklarını şimdilik gizli tutuyor. Güzel oyuncu aynı zamanda yaptığı açıklamalar ile sürekli olarak Filinta dizisinin kadrosunda yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade ediyor.

Emirgan'da Bir Mekanda Görüntülendiler

Berrak Tüzünataç’ın kısa süredir büyük bir sır olarak sakladığı Birkan Sokullu ile olan beraberliği ile set arkasında konuşuluyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde rol aldığı Onur Tuna ile de adı aşk dedikodularına karışan Berrak Tüzünataç, bu iddiaları reddetti. Aslı Enver’den geçtiğimiz günlerde boşanan Sokullu’nun adı ise kısa bir süre Ahu Yağtu ile birlikte anılıyordu.

Ünlü ikili yeni ortaya çıkan söylentilere göre geçtiğimiz gece Emirgan’da yer alan Gizli Kalsın adlı mekanda arkadaşları ile birlikte bir aradaydı. Çevreden gelen meraklı bakışlara aldırış etmeden uzun süre boyunca sarmaş dolaş eğlenmeye devam eden Sokullu ve Tüzünataç çifti birbirlerine öpücükler attılar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz