Diriliş Ertuğrul Yeni Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

11 Ocak 2016

Diriliş Ertuğrul Yeni Fragmanı Yayınlandı

Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan tarihi dizilerimizden Diriliş Ertuğrul, yeni bölümü ile bu hafta yine kaldığı yerden devam edecek. Büyük bir merakla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin 41. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Tuğtekin’in durumunun Ertuğrul’un planlarını ne şekilde etkileyeceğini göreceğiz. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul dizisi için heyecan dorukta.

Yapımcıların yaptıkları açıklamalara göre ise son günlerde ülke genelinde yaşanan yoğun kar yağışı ve mevsim koşullarının sertleşmesi sebebiyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan diğer yapımlar gibi Diriliş Ertuğrul dizisine de 1 hafta ara verilmek zorunda kalınmış. Dizinin 41. bölümü ise 13 Ocak Çarşamba günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan 41. bölüm fragmanı ise izleyenlerde büyük bir şok etkisine yol açtı. Toydan Ertuğrul için ölüm kararı çıkartınca ortalık iyice karışmaya başladı. Ertuğrul ile Tuğtekin ve Alplerin katili olmadığını kanıtlamak için kendi istekleri ile obaya gelip yargılanmak isterler. Fakat planlar Ertuğrul’un istediği gibi gitmeyecektir. Ertuğrul hakkında çıkan ölüm kararı her şeyi değiştirmeye başlayacaktır.

Noyan’da bu sırada boş durmamakta ve öldürülmeleri pahasına bütün askerlerini obaya göndermiştir. Askerlerin obaya geçmeleri ise Ertuğrul’a karşı yapılan olayların destek bulmasına yol açmaya başlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz