Beyaz Yalan Dizisinin Karakterleri Dikkat Çekiyor

14 Nisan 2015
Beyaz Yalan Dizisinin Karakterleri Dikkat Çekiyor

Show TV’nin yayınlanan ilk bölümleri ile büyük beğeni toplayan dizisi Beyaz Yalan’ın sevilen karakterleri şimdiden herkes tarafından sevilmiş ve benimsenmiş durumda.

Demir Güner (Kutsi):

Fikret Korel’in genç iş ortağıdır. İş ortaklığı dışında sıkı birer dost olan ikili iş dünyasında yükselmeyi hedeflerler. Demir, karizmatik tavırları ve yakışıklılığı ile bekar bayanların gözdesi konumundadır. Mütevazi hayatı ile Alara’nın şımarık ve gösteriş seven yaşam tarzına sürekli olarak tepki göstermektedir.

Alara Korel (Deniz Bayral):

Ailesinin geçirmiş olduğu büyük trafik kazası sonucunda erken yaşta annesiz ve babasız kalmıştır. Alara, Fikret Korel tarafından bu yaşlara getirilmiştir. Aileden kalan mirası ise amcası ile kendisine kalmıştır. Ailesinin kaybından sonra eğitim hayatını yurt dışında sürdüren Alara, İstanbul’a kısa süreli döndüğü dönemlerde partiler düzenlemekte ve sürekli olarak sevgili değiştirmektedir. Alara’nın bu hayatı, Fransa’da b aşına gelen helikopter kazası ile tamamen değişir.

Fikret Korel (Ege Aydan):

Alara’nın amcası rolünde ve Ayka Şirketler Grubu’nun hissedarları arasındadır. Fikret, Demir’e kendi çocuklarından daha fazla inanmaktadır. Bu inancı ve güveni sayesinde Demir’i Ayka Şirketler Grubu’nda hisse sahibi yapmıştır.

Asude Korel (Ebru Aykaç): Fikret Korel’in eşi rolündedir. Pelin ve Özgür adlı iki çocuğun annesidir. Alara’nın da yengesi olan Asude, Alara’yı pek sevmemektedir. Alara, Asude tarafından sürekli olarak kötü görülmüştür. Sosyetenin ünlü simaları arasında yer alan Asude, yardım dernekleri tarafından da sevilen bir kişidir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz