Burak Satıbol Kardeş Payı Dizisinde

Burak Satıbol Kardeş Payı Dizisinde

Star TV’nin tüm izleyenleri ekranları başına kilitleyen başarılı dizisi Kardeş Payı, yeni yayın günü ve karakterleri ile yayın hayatına devam edecek. Star TV’de 2. sezonunu yayınlayan dizi Kardeş Payı’nın kısa süre önce yayın günü ve saati değişmişti. Perşembe akşamları 22:15 saatinde yayınlanan dizi Aramızda Kalsın adlı dizinin final yapması ve yüksek reyting değerleri elde etmesi sebebiyle artık Perşembe akşamları saat 20:00’da yayınlanıyor.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez eğlencesi haline gelen Kardeş Payı’nın başrollerini Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Seda Bakan paylaşıyor. Diziye bu hafta yayınlanacak bölüm ile birlikte artık yeni bir isim de konuk olacak. İşler Güçler adlı dizinin sevilen karakteri Salih Abi (Burak Satıbol) Kardeş Payı dizisinde yer alacak.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Star TV’de yayınlanan Mahşer-i Cümbüş programı ile yükselmeyi başaran Burak Satıbol’un dizide yer alması maalesef sadece 1 bölüm sürecek. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar ise belli olmuş durumda.

Yeni bölüm, Metin ve Ali’nin arabasına kimin zarar verdiğini işleyecek. Metin ve Ali birlikte hareket ederek arabalarına zarar veren kişinin kim olduğunu bulmaya çalışacaklar. Metin ve Ali kardeşler arabalarına zarar veren kişilerin Sezai ve Recai olduğunu düşündüğü için ilk olarak bu kişileri sorgulayacaklar.

Kardeşlere ait arabanın akıbetinin ne olacağı ve bu zarara kimin yol açtığı yeni bölüm ile belli olurken, Burak Satıbol’da eğlenceli tavırları ile diziye 1 bölümlük konuk oyuncu olarak eşlik edecek.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz