Biran Damla Yılmaz Takıntılı Hayranlarına Sitem Etti, Rahmetli Dedesinin Adına Sahte Hesap Açmışlar!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2023

Biran Damla Yılmaz Takıntılı Hayranlarına Sitem Etti, Rahmetli Dedesinin Adına Sahte Hesap Açmışlar!

Her yıl yeni yüzlerin dizilerde ve beyaz perdede boy gösterdiği bu dönemde, yıldızı parlamaya başlayan isimlerden biri de Yasak Elma ve Prestij Meselesi yapımlarında rol alan Biran Damla Yılmaz oldu. Özellikle de Fox TV’nin en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma’da geçtiğimiz sezondan beri Kumru karakterine hayat vermeye başladığından beri Biran Damla Yılmaz, sosyal medyadanın ve magazincilerin dikkatini çeken genç oyuncular arasına girdi. Ancak güzel oyuncunun başı fanlarıyla belada! Bazı takıntılı hayranları ünlü güzelin telefon numarasına ulaşmak için rahmetli dedesinin adına sahte hesaplar bile açmış.

Biran Damla Yılmaz Threads Hesabından İsyan Etti!

Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, ilk olarak “Kırgın Çiçekler” dizisiyle tanınırlık kazanmış ve bu sayede adını geniş kitlelere duyurmuştu. Daha sonra Yasak Elma dizisinde canlandırdığı ‘Kumru Yıldırım’ karakteriyle izleyicilerin hafızalarında yer edinmişti. Şimdi ise yeni projesi olan “Hudutsuz Sevda” dizisinde başrolü üstlenecek. Ancak Biran Damla Yılmaz’ın son dönemde yaşadığı bir olay, onu bir hayli üzdü ve fanlarına sitem ettiği bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncunun Threads hesabında yaptığı paylaşıma göre, bazı fanlarının telefon numarasına ulaşmak için babaannesinin hesabını hackledikleri ve rahmetli dedesinin adına bir hesap açtıkları ortaya çıktı. Bu durum, Biran Damla Yılmaz’ı şaşırttı ve üzdü.

Ünlü isim sosyal medya hesabında fanlarına seslendi. Biran Damla Yılmaz, yeni projesi olan “Hudutsuz Sevda” dizisi için hazırlıklarını sürdürürken, bu tür olayların yaşanmaması adına takipçilerine duyarlılık çağrısı yaptı; “Böyle etrafındaki insanların numaramı vesaire sorulmasına bu zamana kadar hep sustum, sorgulamadım ama yani babaannemin hesabını hack’leyip numaramı oradan bulmaya çalışmak… Hani onu da geçtim, rahmetli dedemin adına hesap açıp akrabalarıma yazmak nedir ya? Bu zamana kadar iyi veya kötü kimsenin yazdığına çizdiğine en ufak bir şey demedim ama yapmayın rica ediyorum. İnsanların acıları ile oynayacak kadar ileri gitmeyin! Bırakın bizim de özelimiz olsun. Sadece biraz olsun saygı istiyorum bu kadar.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz