Nikah Masasına Oturacağı Konuşulan Çağla Şıkel, Soğuk Korkusunu Yenmek İçin Fıçıya Girdi!

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2023

Nikah Masasına Oturacağı Konuşulan Çağla Şıkel, Soğuk Korkusunu Yenmek İçin Fıçıya Girdi!

Her dönemin popüler isimlerinden olan Çağla Şıkel, podyuma adım attığı andan itibaren milyonları kendine hayran bırakmayı başardı. Uzun yıllardır hem podyumlarda, hem dizilerde, hem de sabah programlarında sunuculuk görevini üstlenen güzelimiz on dönemlerde kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de gündeme gelmeye başladı. 2008’de Emre Altuğ ile nikah masasına oturan Çağla Şıkel, Emre Altuğ’dan iki erkek çocuk dünyaya getirdi ve çiftimiz 2015 yılında yollarını ayırdı ancak çocukları için her daim arkadaş kalmaya devam ettiler. 2015 yılından sonra ilk kez aşk hayatıyla gündeme gelen güzelimiz avukat sevgilisi Nail Gönenli ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Bugün ise aşk hayatının yanı sıra ilginç bir korkusunu yenmek için gündem oldu!

Çağla Şıkel Soğuk Korkusunu Yenmek İçin Fıçıya Girdi!

Ünlü güzelimiz Çağla Şıkel, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda oğluyla birlikte “soğuk korkusunu” yenmek için buz dolu bir fıçıya girdiği anları paylaştı. Uzun süredir soğuktan nefret ettiğini ve üşümeyi sevmediğini dile getiren güzelimiz bu korkusunu yenmek için bir kampa katıldı. Bu kampta oğlu ile birlikte yaklaşık 4 derecelik bir suda 2 dakika boyunca kalan Çağşla Şıkel, soğuktan nefret ettiğini söylerken oğlunun da benzer duygular içinde olduğu söyledi ve bu nefreti aşmak adına yaşadıkları deneyimi şu satırlarla paylaştı:

“O benden cesaret aldı ,ben de ondan… Seninle böyle bir deneyimi yaşamak inanılmazdı iyi ki benimleydin oğlum teşekkür ederim. İkimizde soğuktan nefret ediyoruz. İkimizde üşümeyi hiç sevmiyoruz, soğuk suda yüzmeyi, soğuk duş almayı da öyle.. (öyleydi) Ama zihnimdeki bu kalıpları yıkmak isterken bir de sağlığa olan faydalarını okudukça denemek için sabırsızlanıyordum… Günlerdir bunun için mental olarak hazırlanıyorum. Soğuğa değil sadece nefesime odaklandım çünkü soğuğun dayanılmaz olduğunu düşünen sadece zihnimiz! Yaklaşık 4 derece suda 2 dakikalık rüya deneyimler…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz