Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in Başrolünü Paylaştığı Yüz Yıllık Mucize Final mi Yapacak?

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in Başrolünü Paylaştığı Yüz Yıllık Mucize Final mi Yapacak?

Ünlü oyuncu kadrosu ve sıradışı konusuyla geçtiğimiz Mart ayında Star TV’de yayın hayatına başlayan Yüz Yılllık Mucize, henüz ilk bölümlerinde olmasına rağmen, istenilen başarıyı gösterememiş gibi duruyor. Kulislerde dönen dedikodulara göre ilk 5 bölümü yayınlanan dizi, 13 bölüme kadar devam edecek ancak önümüzdeki bölümlerde reytinglerde düzelme görülmezse final kararı çıkabilir! Yüz Yıllık Mucize dizisinin seyircileri ise usta oyuncu kadrosu ve sıradışı konusuna rağmen, dizinin ilk bölümlerin aksine zaman ilerledikçe sıradanlaştığını dile getiriyor.

Sıradışı Konusuyla Seyircileri Kendisine Çekiyor

23 Mart Perşembe günü Star TV’de yayın hayatına başlayan Yüz Yıllık Mucize dizisinin usta oyuncu kadrosu arasında; Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor. Özellikle de Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in uyumları seyirciden tam not almış gibi gözüküyor. Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosu dışında sıradışı konusu da seyircilerin ilgisini cezbetmeyi başardı.

blank

Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Ali Tahir, Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşüyor. Defnedilmek üzereyken bir mucize sonucu yeniden hayata dönüyor. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden oluyor. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek oldukça zor. Hikayemizin asıl kızı Ebru Şahin ise asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika’yı canlandırıyor. Harika, halası Süreyya tarafından büyütülmüş ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamına devam ediyor. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir. Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır. İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişir.

Yüz Yıllık Mucize Final mi Yapacak?

blank

Bu ilgi çekici konusu sayesinde hatrı sayılır bir seyirci kitlesine ulaşmayı başaran Yüz Yıllık Mucize, ilk bölümlerde yüksek reytingler alsa da son bölümlerde seyirci kaybetmeye başladı. Son bölümü 20 Nisan Perşembe günü yayınlanan dizi, reytinglerde ilk 10’a girmeyi başardı. Magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre ise diziye 13 bölümlük şans verilmiş. Reytingleri yükselirse yayın hayatına devam edecek olan Yüz Yıllık Mucize, eğer bu şekilde devam ederse final yaparak seyircisine veda edebilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz