“O Ses Türkiye Rap” Çekimleri Başladı, Jürilerden Hadise’nin İlk Bölüm Kıyafeti Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

“O Ses Türkiye Rap” Çekimleri Başladı, Jürilerden Hadise’nin İlk Bölüm Kıyafeti Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği Exxen için yeni projeler üretilmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi uzun yıllardır ekranlarda yer alan O Ses Türkiye, şimdilerde sadece yılbaşına özel olarak çekiliyor. Survivor’ın ardından Masterchef’i daha başarılı bulan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’den uzun süre vazgeçmiş ve Masterchef’e odaklanmıştı. Ancak Exxen’de durumlar daha farklı! Z kuşağının ilgisini çekmek için Exxen’de “O Ses Türkiye Rap” programı yapmaya devam eden Acun Medya, programın ikinci sezonu için düğmeye bastı. Programın jürilerinden biri de O Ses Türkiye’de uzun yıllaaar koltukta oturmuş Hadise’ydi. Bu sezon da Hadise’nin O Ses Türkiye Rap jüri koltuğunda oturacağını öğrendik, hatta ilk bölümün çekimleri çoktan yapıldı. Güzel şarkıcının ilk bölüm için tercih ettiği kıyafetler ise olay oldu.

Hadise, O Ses Türkiye’den O Ses Türkiye Rap’e Transfer Olmuştu!

Son olarak 2021 yılında ekranlara gelen O Ses Türkiye, eski şaşalı günlerinden bir hayli uzak. 10 yılı aşkın süredir ekranlara gelmeye devam eden O Ses Türkiye jüri üyeleri pek çok kez değişti. Fakat Hadise, programın demirbaşları arasında yer almaya devam etmişti. Ta ki, Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile adı yasak aşk iddialarını karışana kadar, ortaya atılan bu iddaların ardından Ebru Gündeş ve Hadise aynı programda yer almak istemiyor olacak ki; O Ses Türkiye’de Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç geldi. Hadise ise Exxen’de yayımlanmaya başlayan O Ses Türkiye Rap programının jürilerinden biri oldu. Zaten Hadise’nin O Ses Türkiye’de pek çok rap yarışmacısı vardı, bu nedenle Acun Ilıcalı’nın kararına kimse şaşırmadı.

blank

Başarılı bir sezon geçiren O Ses Türkiye Rap, şimdilerde yeni sezon için çekimlere başladı. Geçtiğimiz sezonda O Ses Türkiye Rap jüri koltuğunda, Hadise, Eypio, Murda ve Mero oturuyordu ancak bu sene programda bir ilk gerçekleşecek; jüri kadrosu 5 kişi olacak. Hadise, Eypio, Murda, Mero’nun olduğu kadroya Sefo da dahil oldu, bu şekilde O Ses Türkiye Rap programının jüri üyelerinin sayısı 5’e çıktı. Güzel şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye Rap çekimlerinden fotoğraf paylaştı. Güzel şarkıcının ilk bölüm için tercih ettiği kıyafet ise olay oldu. Nude tonları tercih eden Hadise’nin kıyafet seçimi oldukça şık görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz