Bizim Hikaye 20. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

admin

FOX

31 Ocak 2018

Bizim Hikaye 20. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

Fox TV’nin her hafta izleyenleri ekrana kilitleyen yapımı ‘Bizim Hikaye’ yine sürükleyici bir bölümle ekranlara geliyor. 19. Bölümde yaşanan gelişmelerin ardından merakla beklenen Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı yayınlandı.

Önceki bölümde Cemil ile birlikte mahalleye geri dönmek zorunda olan Filiz eve döndüğünde bir sürprizle karşılaşır. Filiz için hoş olmayan bu sürpriz annesi’dir. Şükran eve dönmüştür ve gitmeye de pek niyeti yoktur. Çocukları da eve döndürmeyi başaran Şükran yine de Filiz’in kendisine olan kızgınlığını engelleyemez. Ailesinin sorumluluklarını üstlendiğini ve onlara bakabildiğini kanıtlamaya çalışan Şükran, bu çabaları yüzünden Filiz’le sürekli kavga eder. Şükran tüm bu tartışmalara rağmen, davranışlarının samimi olduğuna ve çocuklarına gerçekten annelik yapabileceğine onları inandırabilecek mi?

Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı ise izleyiciyi oldukça meraklandırdı. Şükran’ın başına gelen olaylar aileyi derinden etkiler. Bu olayların neticesinde Şükran’ın neden sorumsuz ve başına buyruk bir anne olduğu da anlaşılmış olur. Ortaya çıkan sırlar aileyi derinden üzse de bir yandan da umut olmuştur. Şükran iyileşip eve dönebilecek mi? Çocuklar annelerini yeni bulmuşken onu yeniden kaybetmenin korkusunu yaşarken bir yandan da yuvaya geri dönme ihtimalinin korkusunu yaşarlar. Ancak bu kez Filiz, çocukların yanlarında kalması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Bu sırada Cemil aşkına karşılık bulamamanın acısını cevresindekilerden çıkarır. Fikri, Şükran’ın başına gelenlerden çocukları sorumlu tutar ve yine kendini içkiye verir. Hastalığı da gittikçe ciddileşen Fikri, bu durumu ailesinden daha ne kadar gizleyecek?

Barış’la arayı yumuşatan Filiz sürekli annesini düşünmektedir. Onun bu zor anında yanından ayrılmayan Barış, Filiz'e destek olur ve ona güç verir. Filiz’le ilgili gelecek planları yapmaya başlayan Barış, Filiz’i ailesine kabul ettirebilecek midir?

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz