Kanatsız Kuşlar 32. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

admin

Haberler

31 Ocak 2018

Kanatsız Kuşlar 32. Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Perşembe

Kanatsız Kuşlar’ın 32. Bölümden iki fragman ardı ardına yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar’ın yayınlanan fragmanında Muzaffer ve Nefise’nin romantik konuşmaları görülüyor. Muzaffer artık aynı evde yaşamaları gerektiğini söyleyince Nefise çok heyecanlanıyor.  Çünkü Muzaffer artık oğlunun öldüğünü kabul ettiğini ve onunla vedalaşma vaktinin geldiğini göz yaşları içinde söylüyor. Geçmişi geride bırakıp çocuklar ve Nefise ile birlikte bir hayat kurma isteğini belirtiyor. Emre ise herkesi çok üzdüğünü ve herkesin onun yüzünden çok üzüldüğünü söylüyor.

Diğer yandan Ahmet yaptığı planın tıkır tıkır işlemesinden  dolayı çok keyiflidir. Diğer yandan Onur ve Zeynep son zamanlarda Ahmet yüzünden çok gerildikleri için , bir kaçamak yapmak istiyorlar. Baş bala vakit geçirmek için Onur’un ayarladığı yere gidecek olan Zeynep çok heyecanlanıyor. Artık hiçbir şeyin onları üzmelerine izin vermeyeceklerini söylüyorlar.

Tuba ve Azime ise kötü bir plan için bir araya geldiklerinde sonuç bayağı kötü oluyor. Tuba, Azime’yi tehdit ederken, Azime de ondan altta kalmıyor ve aralarında büyük tartışma çıkıyor. Araçta tartışan ikili karşıdan gelen kamyonu görmeyince büyük bir çarpışma yaşanıyor. Bu çarpışmanın haberi Nefise’ye verildiğinde Nefise şok oluyor.

Kemal tekrardan Nefise’nin karşısına çıkarak onu hala çok sevdiğini söylüyor. Nefise bu sözleri duyduğunda çok şaşırıyor ve hemen Kemal’in yanından uzaklaşıyor. Nefise , Muzafferden gelen birleşme teklif ve Kemal’in itirafı karışışında iyice kafası karışıyor. Diğer yandan ”Emre’nin babasının kim olduğu” sorusu hala aklını kurcalıyor.

Kanatsız Kuşlar 32. Bölümüyle 1 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz