Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Perşembe

admin

FOX

14 Şubat 2018

Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Perşembe

Fox TV’nin izleyenleri ekrana kilitleyen dizisi Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her bölümü olay yaratan dizinin önceki bölümünde yaşanan gelişmeler ve final sahnesi izleyenleri ekrana kilitlemişti. Bizim Hikaye’nin 22. Bölümü, yine heyecan dolu dakikaların yaşanacağı ve bazı sırların ortaya çıkacağı bir bölüm olacak. Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı’nda Fikri’nin sağlık sorunları giderek büyüyor ve artık ameliyat olmak zorunda kalıyor. Filiz babası’nın ameliyatına Barış’ın girdiğini görüyor ve bu duruma çok şaşırıyor. Annesi’nin bir adama aşık olarak yine onları terk etmesinin verdiği üzüntüye bir de babasının durumu ekleniyor.

Geçen hafta yaşanan gelişmeler izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Fikri’nin bir kızı daha olduğu ortaya çıkar ve bu durum ailede şok etkisi yaratır. Yeliz bir anda ortaya çıkar, ancak ailenin tek umudu o’dur. Çünkü alınan doku örneklerinde Fikri’nin dokusuyla uyuşan bir tek o vardır.

Şükran ise aileyi yine hayal kırıklığına uğratarak, Filiz’e hastanede tanıştığı bir adama aşık olduğunu ve birlikte gideceğini söyler. Bir kez daha çaresizlik içinde kalan Filiz, Cemil’den boşanmaktan vazgeçer.

Bu haftaki bölümde; Şükran’ın aileyi bir kez daha yüz üstü bırakması Filiz’i istemeyerek Cemil’le evliliğini sürdürmeye mecbur bırakır. Bu durum kardeşlerinin yanında kalmasını sağlar ancak Barış’ın da artık pes etmesine sebep olur. Umutla Yeliz’in vereceği karaciğeri bekleyen Fikri, aldığı haberlerle sarsılır. Hem kızı Yeliz ortada yoktur hem de Şükran bir kez daha onu terk etmiştir.

Barış Filiz’le olan tüm bağını kopartarak tıp fakültesine yeniden dönüş yapar. Ancak yine yolları kesişen Filiz ve Barış’ın ilişkileri nasıl bir hal alacak? Filiz Barış’ın kalbini yeniden kazanabilecek mi sorusu ise merak konusu.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz