Bizim Hikaye 30. Bölüm Fragmanı 19 Nisan Perşembe

admin

FOX

14 Nisan 2018

Bizim Hikaye 30. Bölüm Fragmanı 19 Nisan Perşembe

Fox TV'nin perşembe günleri izleyenleri ekrana kilitleyen dizisi Bizim Hikaye 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde Fiko'nun Ayşe'ye olan aşkı eğlenceli sahnelerle izleyenlere keyifli anlar yaşatırken bir yandan Barış'ın geçirdiği kaza yürekleri ağza getirmişti. Barış ve Hülya'nın yaptığı feci kaza oldukça merak uyandırdı. Diğer yanda Fikri Şükranla tekrar bir araya gelip aşk tazelemiş, Şeyma ile olan nişan da bozulmuştu. Peki  merakla beklenen yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

 Bizim Hikaye 30. Bölüm Fragmanında; Filiz Barış'la görüşemeyince onu merak ediyor ve Tülay'a gidiyor. Tufan Barış'ın evine gidiyor ancak onu bulamıyor. Filiz ne kadar aradıysa telefonla da bir türlü Barış'a ulaşamıyor ve son çareyi hastaneyi arayıp sormakta buluyor. Hastaneyi arayıp Barış'ın şu an çalışıp çalışmadığını soruyor ancak aldığı cevap çok üzücü oluyor. Barış'ın kaza haberini alan Filiz olduğu yere yığılıp kalıyor. Peki Barış'ın durumu kritik mi? Barış yaşayacak mı?

Heyecanlı bir bölümle daha ekranlara gelecek olan Bizim Hikaye yeni bölümüyle 19 Nisan Perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz