Bodrum Masalı Bugün Seyircilerle Buluşacak

admin

Kanal D

18 Ağustos 2016

Bodrum Masalı Bugün Seyircilerle Buluşacak

Yeni sezon dizisi olarak Kanal D ekranlarında başlayacak olan Bodrum Masalı dizisi bu akşam ilk kez yayınlanacak. Aşk, gerilim ve tutku gibi kavramların işleneceği dizinin ilk bölümü için ise heyecan dorukta.

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Toprak Sağlam ve Murat Aygen gibi isimlerin yer alacağı dizide Survivor yarışmasından tanıdığımız Hilmicem İntepe'de yer alacak. Yayınlanmasına sayılı saatler kalan dizi heyecan dolu senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekranlara kilitleyecek gibi gözüküyor.

Bodrum Masalı Konusu

Zengin ve bir o kadar da azimli bir kişi olan Evren Ergüven pek çok otele sahip bir kişidir. Hırsları yüzünden büyük risk taşıyan bir yatırım yapmaya karar veren Ergüven, yatırım sonrasında bir gecede iflas eder. İflas olayından sonra hayır işleri ile ilgilenen karısı Yıldız ve çocukları Ateş ile Su'yla birlikte tamamen yalnız kalırlar.

Ergüven ailesine iflastan sonra kalan tek mal varlığı yarı yarıya ortak oldukları Bodrum'daki oteldir. Yaz aylarında tatile gittikleri Bodrum artık Ergüven ailesi için yeni bir hayat yaşayacakları yer haline gelmiştir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz